Відтепер кожен громадянин України, який поїде до Ізраїлю з гостьовою, туристичною метою, на лікування чи з бізнесу (тип віз В2), не повинен звертатися до посольства Ізраїлю в Україні за отриманням в'їзної візи. Але варто звернути увагу, що безвізовий режим не є гарантією в'їзду в Ізраїль, так як остаточне рішення про це приймають прикордонні служби Ізраїлю.
Роз’яснення щодо можливих проблем, пов’язаних із в’їздом до цієї країни, дає завідувач сектора громадянства і реєстрації фізичних осіб Здолбунівського РВ УМВС Віктор Володимирович ТОМАШЕВСЬКИЙ.


- Для того, щоб в'їхати в Ізраїль, кожен повинен буде довести правдивість свого візиту в країну. Громадяни України, яким коли-небудь було відмовлено у в'їзді до Ізраїлю, для того, щоб в'їхати в країну, повинні будуть особисто подати прохання до посольства Ізраїлю в Україні. Туристи, які були депортовані з Ізраїлю, не зможуть в'їхати в країну протягом 10 років.
Українці, які раніше відвідували Ізраїль і порушили візовий режим (залишалися в країні після закінчення дії візи), не зможуть в'їхати до Ізраїлю після скасування візового режиму. Такі громадяни повинні особисто подати прохання на в'їзд у посольство Ізраїлю в Україні.
Громадяни України, які раніше законно працювали в Державі Ізраїль і вчасно виїхали після закінчення візи (тип візи В1), не зможуть в'їхати в країну протягом року після дати виїзду з Ізраїлю.
Незважаючи на договір про безвізовий режим між двома країнами, всі громадяни України, метою візиту яких до Ізраїлю є робота (тип візи В1), навчання (тип візи А2) та ін. (окрім типу візи В2), повинні звертатися в посольство Ізраїлю в Україні для отримання цих віз.
Слід зазначити, що все вищевикладене стосується тільки національних паспортів громадян України.
Ті громадяни України, у яких замість національного паспорта проїзний документ для виїзду за кордон, як і раніше, повинні звертатися за в'їзною візою в Ізраїль (наприклад, дитячі проїзні документи блакитного кольору - потрібна віза для в'їзду в Ізраїль). Існує можливість не ставити візу дитині, якщо вона записана в національний паспорт одного з’батьків або якщо у дитини свій національний паспорт.
Громадяни інших країн, не громадяни України, яким потрібна віза для в'їзду в Ізраїль, можуть продовжувати звертатися за отриманням візи до посольства Держави Ізраїль в Україні, маючи при собі всі необхідні документи.

Comments are now closed for this entry