Переможці конкурсу електронного малюнка та Web-сторінки.

Дитячій фантазії нема меж. Вона увібрала в себе найвідвертіші мрії, оригінальні сюжети, власні уявлення про навколишній світ та своє місце в ньому. Вилилось все це у творчих роботах учасників конкурсу електронного малюнка та Web-сторінки, який ось вже вчетверте було проведено в нашому районі.
У конкурсі, який проходив на базі Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, взяли участь учні 17 шкіл району. Вони демонстрували свої роботи у 4 номінаціях: електронний малюнок «Емблема конкурсу», презентація в середовищі MS PowerPoint «Моя мала батьківщина», флеш-анімація «Спорт в нашому житті» та відеоролик «Наші таланти».


Найкращими були роботи учнів Здолбунівської гімназії та ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (по 3 призери в різних номінаціях), а також Мізоцького НВК, Білашівської, Бущанської, Уїздецької та міських шкіл № 1 і № 6.
Призерів нагородили дипломами та цінними подарунками, які люб’язно презентували дітям постійні спонсори – здолбунівські фірми «Гефест» та «КомпАс» (керівники Сергій Матвійчук, Юрій Шмендель). Не оминули увагою і наймолодших учасників конкурсу - учням 6-х класів Бущанської, Гільчанської та Здовбицької ЗОШ вручили заохочувальні призи. Усіх конкурсантів відзначили Подяками.
Учасників конкурсу вітала секретар міської ради Валентина Капітула. Вона відзначила презентації учнів про рідне місто спеціальними призами і запевнила, що ці роботи будуть розміщені на сайті міськради.
Конкурс набирає все більшої популярності серед учнівської молоді. Адже саме тут дітям надається реальна можливість показати своє вміння творити з використанням сучасних електронних засобів.
Тетяна КУЦЬ,
голова МО вчителів інформатики
Здолбунівського району.
Фото Володимира АЛЕКСАНДРУКА.

 

Comments are now closed for this entry