З метою попередження отруєнь людей нітратами та нітритами спеціалістами лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи на ринках м. Здолбунова постійно проводиться ветсанекспертиза овочів та фруктів з відбором зразків для здійснення лабораторних досліджень.
За період з 1 січня по 12 квітня 2011 року було відібрано та досліджено на вміст нітратів у Здолбунівській районній державній лабораторії ветеринарної медицини 132 проби овочів та фруктів, при цьому виявлено 21 (12% досліджених) з вмістом нітратів у 1,5-2 раза вище допустимої норми.
На сьогодні ж, як свідчать результати лабораторних досліджень, найнебезпечнішими є ранні овочі, вирощені у закритому грунті. Так, завищений вміст нітратів виявлено у кожній із 11 (тобто у 100 %) взятих проб редиски та у 6 із 23 (у 12 %) проб капусти. Рідше зустрічається завищений вміст нітратів в огірках — у 3 із 20 (у 13 %) досліджених проб.
Шановні покупці, рекомендуємо вам купувати овочі та фрукти тільки у спеціально відведених для цього місцях: в магазинах та на ринках. Вимагайте у продавців, аби вони пред’являли відповідні сертифікати та результати лабораторних досліджень, що підтверджують безпечність продукції.
Федір ШЕВЧУК,
директор Здолбунівської 
районної державної лабораторії ветмедицини.

Comments are now closed for this entry