23 грудня 2010 року депутати районної ради прийняли звернення до Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Рівненської, Волинської обласних рад та районних рад цих областей щодо надання допомоги на будівництво Пантеону на Гурбах.
Одними з перших на звернення відгукнулися депутати Жидачівської районної ради, рішенням сесії виділивши на цю справу 10 тисяч гривень.
5 квітня 2011 року відбулася робоча поїздка в Жидачівську районну раду представників Здолбунівської районної ради – В. О. Тимощука, Я. Р. Мельника, Н. О. Біндюк. Було підписано Угоду про співпрацю між районними радами з питань соціально-економічного та культурного розвитку регіонів.
Жидачівщина - надзвичайно багатий своєю історією регіон у південно-східній частині Львівської області, у басейні річки Дністер. У районі є два міста – Жидачів і Ходорів, три селища міського типу та сто тринадцять сіл, налічується 400 об’єктів культурної спадщини, серед яких особливе місце належить пам’яткам дерев’яної сакральної архітектури.
Під час візиту делегація зі Здолбунівщини ознайомилась з роботою одного із найпотужніших підприємств Жидачівського району ТзОВ «Монді-ПБЮ» (див. фото внизу), яке займається виготовленням паперової тари, зокрема мішків для фасування цементу для ПАТ «Волинь-цемент».
Вл. інф.
На фото вгорі: під час церемонії підписання угоди.

 

Comments are now closed for this entry