Фрагмент ювілейного концерту.

Щовесни у Мізочі відбувається концерт місцевої музичної школи. Цьогоріч він був особливий, адже нашому закладу виповнилося тридцять. На концерт ми запросили перших учителів і випускників школи.
Ювілейний концерт відкрився чудовим співзвуччям дитячих голосів хору музшколи під керівництвом І. М. Мариніної. А першими хористами опікувалася Н. М. Шпак. Потім впродовж двадцяти років - М. С. Довгомеля.
Емоційно і яскраво під час звіту прозвучали музичні твори у виконанні тріо баяністів, ансамблю гітаристів, керівником яких є випускник школи, а сьогодні її викладач по класу баяна та гітари В. П. Устянчук.
Із задоволенням був прийнятий глядачами твір Ю. Веснянка “Карлсон” у виконанні дуету піаністів Олександра Автанаса і Оксани Стаднюк (керівник Н. О. Феськова).
У школі успішно навчають не лише грі на інструментах, але й розвивають вокальну майстерність вихованців. Чимало оплесків від вдячних слухачів отримали учнівські вокальні ансамблі (керівники Ірина Мариніна та Мирослава Мосейчук).


Дуже тепло сприйняли присутні твори у виконанні ансамблю бандуристів під керівництвом Ж. В. Ковальчук. З першого дня заснування школи бандура звучить на усіх концертах в селищі і далеко за його межами. Тож зі сцени ми пригадали імена і подякували всім викладачам, які формували у дітей любов до української пісні та працювали по класу бандури.
Сумною нотою свята стала Хвилина мовчання на вшанування світлої пам’яті наших колег, які не дожили до ювілею школи, але залишили добру згадку про себе. В знак поваги до цих людей проникливо й емоційно лунали “Молитва до музики” та “Чарівна скрипка” у виконанні вокального тріо Оксани Ольховець, Наталії Луцюк і Світлани Денищук.
На високому професійному рівні прозвучали твори у виконанні інструментального ансамблю викладачів (керівник Жанна Ковальчук). Стрімко пронеслись по залі звуки закарпатських мелодій “Ватра” у виконанні сопілкаря Володимира Реви.
Не обійшлося на ювілейному концерті і без привітань, з якими виступили перед присутніми перший директор музшколи В. П. Вознюк і теперішній - А. М. Ольховець, заступник голови райдержадміністрації О. В. Федорук, начальник відділу культури і туризму РДА О. Б. Грушицький, голова профспілки працівників культури Здолбунівського району І. В. Пшеничний, селищний голова Б. Ю. Похилюк.
За багаторічну працю і високий професіоналізм ряд викладачів під час урочистостей було нагороджено грамотами.
Наталія ГАВРИЛЮК,
викладач Мізоцької
музичної школи.

 

Comments are now closed for this entry