Незабаром ми відзначатимемо важливу дату в сучасній українській історії – 20-річчя Незалежності нашої держави, вибореної батьками, вистражданої багатьма поколіннями українців і нарешті здобутої в мирному ході історії.
Гідно відзначити цю подію планують і в нашому районі. Для цього виконавчою владою накреслено цілу низку заходів, які затверджені розпорядженням голови райдержадміністрації.
Зокрема, вживатимуться додаткові заходи щодо благоустрою населених пунктів, упорядкування об’єктів культурної спадщини, пам’ятників та місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність і свободу України.
В райцентрі, інших населених пунктах району, в трудових колективах підприємств, установ, організацій за участю представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, політичних партій, громадськості будуть організовані урочистості та інші заходи, присвячені Дню Державного Прапора України, річниці Акта проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року, всеукраїнського референдуму 1 грудня 1991 року, річниці подій, пов’язаних зі здобуттям Україною незалежності, що відбулися безпосередньо на території району.
В день найбільшого державного свята ляжуть квіти до пам’ятних знаків та пам’ятників видатним діячам українського державотворення, борцям за незалежність України, воїнам, полеглим у боях за її свободу.
Відзначення ювілейної дати супроводжуватиметься проведенням масових інформаційно-просвітницьких заходів – виставок, презентацій, бесід, круглих столів, а також культурно-мистецьких свят. Зокрема, передбачаються міжрегіональні обміни виступами професійних та аматорських творчих колективів.
Влада також підтримуватиме та сприятиме організації зустрічей представників молодіжних організацій, проведенню громадських акцій, зокрема й молодіжних, спрямованих на зміцнення єдності держави та суспільства.
Не будуть обділені увагою й музейні заклади, планується поліпшити умови їх функціонування.
Сумлінне виконання передбачених заходів відповідальними за їх здійснення структурними підрозділами і службами райдержадміністрації, органами місцевого самоврядування, активна громадянська позиція кожного мешканця району забезпечать громаді Здолбунівщинив гідне відзначення ювілейної річниці незалежності України, сприятимуть консолідації суспільства в ім’я процвітання держави, благополуччя і добробуту народу.
Людмила ІВАНОВА.

Comments are now closed for this entry