М. О. Надаховський зі своїми вихованцями.

У Здолбунівському районі уже склались певні традиції з розвитку науково-технічної творчості учнівської молоді. Ці традиції сприяють забезпеченню потреб особистості у творчій самореалізації, здобуттю дітьми додаткових знань, умінь та навичок відповідно до їх інтересів.
Одним із найцікавіших напрямків технічної творчості можна визнати трасовий автомоделізм. Гурток трасового автомоделювання, що працює у районній станції юних техніків, вже понад 20 років очолює Микола Олексійович Надаховський. Він - творча особистість, талановитий педагог, майстер своєї справи, людина пошуку. Микола Олексійович цікавиться новинками техніки. Він і сам винахідник та раціоналізатор, тому постійно втілює у життя свої ідеї та пропозиції, вчить своїх вихованців працювати творчо, вирішувати різні технічні проблеми, вдосконалювати автомоделі.
Команда юних автомоделістів, підготовлена Миколою Олексійовичем, протягом останніх років вважається однією з кращих на Рівненщині.


Нещодавно відбулася обласна відкрита першість з трасового автомоделізму, в якій вихованці М. О. Надаховського в запеклій боротьбі вибороли почесне друге місце. До складу команди входили учні міських ЗОШ № 6 - Владислав Барановський, учень 4 класу, та № 4 - четвертокласник Максим Небрончук, другокласник Артем Томечек і шестикласник Андрій Ушлов. Команда нагороджена грамотою управління освіти Рівненської ОДА, а Владислав Барановський та Артем Томечек - грамотами «За волю до перемоги».
За багаторічну сумлінну працю та якісну підготовку команди до змагань М. О. Надаховський нагороджений грамотою та медаллю Рівненського державного обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.
Тетяна ПАШИНСЬКА,
методист районної станції юних техніків.
Фото Костянтина ОРЛЮКА.

 

Comments are now closed for this entry