Саме так провів перше засідання колегії РДА новий її очільник В.С. Шуль. В усіх питаннях, а їх налічувалося шість, відразу було поставлено вимогу чітко окреслити проблеми і недоліки, пропонувати шляхи для їх розв’язання і виправлення. Саме тому при розгляді питання “Про виконання Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” у частині делегованих повноважень виконавчим комітетом Здолбунівської міської ради” доповідач — заступник голови РДА М. О. Аніскін змушений був від обширного аналізу ходу перевірки перейти до конкретики зробленого виконавчим комітетом у цій справі, щоб це стало уроком і для інших голів територіальних громад, які брали участь у засіданні колегії. Такою ж конкретикою було наповнене і доручення голови РДА, прийняте в цьому питанні.
Відмічалося, що виконком міської ради у 2010 році активно працював над виконанням бюджету за доходами, здійснював чіткий контроль за дотриманням зобов’язань щодо платежів до міського бюджету підприємствами і організаціями, аналізував надходження податків від усіх платників, постійно тримав у полі зору питання роботи усіх галузей народногосподарського комплексу та інфраструктури міста, особливо тих служб, від яких залежить тепло- і водопостачання, прибирання вулиць і дворів і т. п. Значна увага приділялася реформуванню ЖКГ. В даний час у місті створено 16 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Великий обсяг робіт виконано по поточному ремонту дорожнього покриття вулиць, в тому числі й на околицях міста.
Успішно здійснював виконком і виконання делегованих повноважень в галузі побутового, торгівельного, транспортного обслуговування населення, хоча є тут і цілий ряд проблем. У місті відсутня хімчистка, потрібно було б збільшити кількість оборотних рейсів по перевезенню пасажирів за маршрутом Здолбунів - Рівне - Здолбунів.
У полі зору виконкому постійно перебували і проблеми, пов’язані з благоустроєм міста, роботою дитячих дошкільних закладів, розвитком фізкультури і спорту, та багато інших.
Інформуючи членів колегії про роботу над здійсненням делегованих повноважень, міський голова І.О. Ольшевський наголосив, що виконання їх великою мірою залежить від чіткого планування роботи, від її системності, уникнення непотрібної паперотворчості, а також зауважив, що поліпшенню цієї роботи сприятимуть і рекомендації, які надані виконкому в ході перевірки, та заходи, зазначені в дорученні голови РДА з цього питання.
На засіданні колегії розглянуто також питання “Про стан наповнення бюджету та погашення заборгованості платників зі сплати платежів на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, “Організація позакласної та позашкільної роботи у навчальних закладах Здолбунівського району”, “Про стан роботи з документами у структурних підрозділах райдержадміністрації та заходи щодо її поліпшення”, “Про хід виконання районної програми профілактики вірусного гепатиту А на 2007 — 2010 роки” та “Про хід виконання районної програми діагностики, лікування та профілактики вірусних гепатитів на 2004 — 2014 роки”. З доповідями в них виступили в.о. начальника управління Пенсійного фонду України в Здолбунівському районі О. М. Іванюк, начальник відділу освіти РДА В. М. Бондарчук, вже згадуваний заступник голови РДА М. О. Аніскін, головний державний санітарний лікар району В. А. Литвин, головний лікар ЦРЛ І. Я. Зима. У всіх цих питаннях прийнято відповідні доручення голови РДА.
Підбиваючи підсумки засідання колегії, новий очільник РДА В. С. Шуль підкреслив, що він особисто “завжди підставлятиме своє плече” для успішного вирішення тих чи інших проблем, але потрібна чітка взаємодія всіх, від кого залежить результат, потрібна наполеглива праця кожного, хто відповідає за ту чи іншу ділянку роботи, а ще - міцна виконавська дисципліна. І вона буде наведена!
Володимир Дрозюк.

Comments are now closed for this entry