На фото: керівник ГО “ЗЕОН” Микола ОРЛОВ
вручає стенд директору гімназії Івану ГНАТЮКУ.

Для нашого райцентру проблема енергозбереження та енергоощадливості досить актуальна. Цю тематику у повному обсязі розкриває проект «Енергоощадливе вуличне освітлення м. Здолбунова» (здійснюється при підтримці Здолбунівської міської ради та ГЕФ ПМГ ПРООН), що все більше набирає обертів і про нього дізнається все більше мешканців нашого міста.
Нещодавно в рамках проекту активісти ГО «ЗЕОН» побували у Здолбунівській гімназії та районному будинку культури. Закладам вручили стенди «Енергоощадлива Здолбунівщина», які використовуватимуться для інформування здолбунівчан про екологічні новації, заходи та проекти.


Керівники вищезгаданих установ висловили готовність співпрацювати та подякували гостям — менеджеру проекту Анатолію Бойку і керівнику ГО «ЗЕОН» Миколі Орлову. Директор гімназії Іван ГурійовичГнатюк зазначив: «Це - корисний та доречний подарунок. Стенд займе гідне місце в нашому освітньому закладі».
Волонтер ГО АЦРМ «ЗЕОН» поцікавилась у працівників районного будинку культури, як вони ставляться до проекту і як бережуть електроенергію у приміщенні РБК. - Цим нині переймається майже кожний житель міста. Проект акцентує увагу на відповідальному ставленні до використання енергоресурсів, енергозбереженні. У нашому приміщенні ми поступово замінюємо лампи розжарювання на енергозберігаючі. Заміна старих фасадних вікон на пластикові значно зменшила тепловтрати будівлі, - розповіла директор районного будинку культури Елеонора Анатоліївна Стеценко.
На переконання Миколи Орлова, саме ті керівники, які вже зробили значний внесок у розвиток підпорядкованих їм закладів, мають в першу чергу отримувати допомогу і залучатись до співпраці, адже своєю працею вони довели, що розуміють нагальні проблеми своїх колективів і вміють їх вирішувати.
Анна ПОЛІЩУК,
менеджер проекту «Енергоощадливе
вуличне освітлення
м. Здолбунова».

 

Comments are now closed for this entry