Насиченою і цікавою була цьогорічна програма Тижня дитячого читання, підготовлена колективом Здолбунівської РБДЮ для своїх користувачів. Відкрила її літературно-мистецька композиція «Довго щирими сими словами до людей промовлятиму я», присвячена 140-річчю з дня народження Лесі Українки.
Ведучі свята - учні 9 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.
№ 1 В. Горпинич та С. Дубенюк розкрили неповторний світ поетеси, її життєве кредо, незбориму жагу до волі. Вірші Лесі Українки звучали у виконанні дев’ятикласників Н. Грабік, М. Вітковської, Ю. Грищук, Н. Самчук та ін.


Школярі міста ознайомились з літературою про життя і творчий шлях поетеси, переглянувши книжково-ілюстративну виставку «Вогонь її пісень не згасять зливи літ».
Також під час Тижня користувачі бібліотеки ознайомились з новинками літератури, брали участь у літературному ранку «Ростіть великі» до 130-річчя Марійки Підгірянки, вікторині «Беру «Кобзар» - безцінний скарб духовний» (для учнів 9-11 кл.). Молодші школярі мандрували сторінками українських народних казок. Читачі юнацького відділу поринули у неповторний світ поезії під час свята «О, поезіє, ти сила чарівна!»
Працівники бібліотеки щиро вдячні підприємцям В. Вознюку, О. Літвінчук, О. Бігун, О. Кірієвській, Ж. Счастливій за надання спонсорської допомоги у організації Тижня дитячого читання.
Сподіваюсь, що наші користувачі й надалі активно відвідуватимуть наш заклад, а дружбу з книгами пронесуть крізь все життя.
Ольга ВАЛЬЧУК,
провідний бібліотекар юнацького відділу
районної бібліотеки для дітей та юнацтва.

 

Comments are now closed for this entry