Розпорядження Президента України № 97/2011-рп

Про призначення В. Шуля головою Здолбунівської районної державної адміністрації Рівненської області

Призначити ШУЛЯ Віталія Степановича головою Здолбунівської районної державної адміністрації Рівненської області.
Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ.
23 березня 2011 року. 

Віталій Степанович ШУЛЬ народився 10 січня 1969 року в селі Глибочок Борщівського району Тернопільської області. Освіта вища. У 1994 році закінчив Рівненський державний інститут культури, у 2003 році - Європейський університет фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу, а у 2005 - Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
Працював викладачем Рівненського державного інституту культури, завідуючим відділом культури, заступником голови - керівником апарату Рівненської райдержадміністрації. До призначення на посаду голови Здолбунівської РДА очолював головне управління Пенсійного Фонду України в Рівненській області.

 

Офіційне представлення новопризначеного голови Здолбунівської райдержадміністрації відбулося минулого тижня у залі засідань райради, де зібралися працівники апарату, керівники відділів, управлінь РДА, підприємств, організацій, установ району, керівництво районної ради, депутати, голови територіальних громад та ін.
Голова облдержадміністрації Василь Берташ, представляючи присутнім нового голову РДА, відзначив, що Віталій Степанович - мудрий, відповідальний керівник, має досвід служби в органах виконавчої влади, а тому за підтримки злагодженої команди працюватиме на результат, який потрібен громаді Здолбунівського району.
Налаштованість на плідну роботу, бажання працювати над подоланням проблем здолбунівчан та покращанням їх життя підтвердив і сам Віталій Шуль.
Голова ОДА В. М. Берташ подякував попередньому голові Здолбунівської РДА М. П. Євчуку за роботу на цій посаді та привітав новопризначеного голову РДА, вручив обом квіти.
Василь Михайлович виступив також перед присутніми з промовою, в якій дав короткий аналіз зробленому керівництвом області за 2010 рік та окреслив основні перспективи на найближчий період. Впродовж річного проміжку часу, як зазначив очільник області, влада прагнула відновити довіру людей, вивчала проблеми, які найбільше хвилюють місцеві громади, шукаючи шляхи їх вирішення. Велася цілеспрямована робота щодо розвитку економіки, зменшення заборгованості із заробітної плати, надавалася допомога підприємствам. Вдалося досягти вагомого зростання промислового виробництва, вдвічі зріс експорт продукції, на 14 % - роздрібний товарообіг, позитивні зрушення намітилися в медицині та інших галузях.
Амбітні завдання ставить керівництво області і на нинішній рік. Облдержадміністрацією розроблена концепція розвитку Рівненщини “Західна брама”, яка передбачає подальше залучення інвестицій, розвиток економіки, підтримку аграрної галузі, туризму тощо. Цьогоріч значні кошти виділяються на будівництво доріг - у кожному населеному пункті області заплановано побудувати по одній дорозі. Значний обсяг робіт передбачено провести у зв’язку з відзначенням 450-річчя Пересопницького Євангелія - спорудження пантеону, будівництво дороги, підведення газу до села Пересопниця та ін. Цей архітектурно-історичний центр має стати ще одним туристичним маршрутом Рівненщини.
На завершення В. М. Берташ відповів на запитання присутніх. У одному з них прозвучала стурбованість з приводу ймовірних звільнень працівників райдержадміністрації у зв’язку з призначенням нового голови. Василь Михайлович запевнив, що Віталій Шуль - людина розважлива, поміркована і оцінює людей за їх професійними якостями, вмінням ефективно виконувати поставлені завдання, а тому безпідставних звільнень, за словами очільника області, не буде.
Цікавилися присутні в залі перспективами завершення будівництва вже в цьому році Будеразької ЗОШ, можливістю добудови міської ЗОШ № 3 або перепрофілювання цього об’єкта. Звучали питання стосовно збільшення лімітів споживання електроенергії та газу для населення, пришвидшення робіт зі створення Дермансько-Острозького національного парку, будівництва дороги через Зелений Дуб, яка б з’єднала Рівненську і Тернопільську області, та ін.
Відповідаючи на поставлені запитання, В. М. Берташ наголосив, що основними аспектами у діяльності органів виконавчої влади, усіх, хто відповідає за стан справ у районі, має стати роз’яснювальна робота серед населення, коректне і тактовне ставлення до людей, їх проблем, відсутність заполітизованості, вміння і бажання працювати в одному руслі, чесно і добросовісно в інтересах громади. А обласна влада завжди підтримає хорошу ініціативу.
Людмила ВАСЮК.

Comments are now closed for this entry