Спільне розпорядження голови Здолбунівської райдержадміністрації
та голови Здолбунівської районної ради від 29 березня 2011 року

Відповідно до статей 6, 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання Указу Президента України від 6.08.1998 р. №885/98 “Про день довкілля” та доручення першого заступника голови облдержадміністрації від 22.03.2011 р. №97/01-61/11 А. О. Юхименка щодо поліпшення стану довкілля, приведення в належний санітарний стан населених пунктів, їх озеленення:


1. Провести з 30 березня по 30 квітня 2011 року місячник благоустрою та озеленення населених пунктів.
2. Затвердити план заходів з проведення місячника благоустрою та озеленення населених пунктів згідно з додатком №1.
3. Закріпити відповідальних працівників підприємств, установ, організацій за сільськими, селищною, міською радами по організації проведення благоустрою та озеленення населених пунктів згідно з додатком №2.
4. Міському, селищному, сільським головам, відповідальним працівникам з проведення місячника забезпечити виконання плану заходів на території місцевих рад, залучивши до участі підприємства, установи, організації та громадськість.
5. Під час проведення місячника особливу увагу звернути на розчищення та облаштування джерел, для чого залучити працівників підприємств і установ, а відділу освіти - учнів загальноосвітніх шкіл згідно з додатком №3.
6. Провести в період з 27 по 29 квітня 2011 року огляд благоустрою населених пунктів району згідно з графіком (додаток №4).
7. Редакції районної газети “Нове життя”, районному радіо забезпечити широке висвітлення в засобах масової інформації виконання заходів з підготовки та проведення Дня довкілля.
8. Про виконану роботу проінформувати управління агропромислового розвитку райдержадміністрації до 15 та до 30 квітня 2011 року.
9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Р. В. Дрозда та заступника голови районної ради Я. Р. Мельника.
Голова райдержадміністрації В. ШУЛЬ.
Голова районної ради В. ТИМОЩУК.

Додаток № 1
до розпорядження голови районної державної адміністрації
та голови районної ради від 29 березня 2011 р.

ПЛАН ЗАХОДІВ
з проведення місячника благоустрою та озеленення населених пунктів

Заступник голови адміністрації М. Аніскін.
Заступник голови райради Я. Мельник.

Comments are now closed for this entry