У Здолбунівському професійному ліцеї залізничного транспорту вже стало доброю традицією проводити в другому півріччі навчального року загальноліцейні батьківські збори. Тож нещодавно у БКЦ відбулася спільна зустріч усіх учасників навчального процесу. Успіх будь-якого навчального закладу криється у співпраці педагогів з батьками, бо саме вони є головними вихователями своїх дітей. Самовідданою працею колектив ліцею досягнув значних результатів у підготовці молодого покоління до роботи на залізничному транспорті і будівництві. Без перебільшення можна сказати, що сьогодні наш навчальний заклад є не лише візитною карткою міста Здолбунів, а й одним з кращих в Рівненській області.


На зборах адміністрацією ліцею було підбито підсумки зробленого, намічено подальшу роботу щодо навчання і виховання ліцеїстів. Дирекція співпрацює з керівництвом Львівської залізниці та іншими підприємствами області. У закладі постійно дбають про вдосконалення навчально-матеріальної бази, підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників. Для якісного навчання учнів створені всі умови.
Кращих учнів ліцею було нагороджено грамотами, а призерів конкурсів професійної майстерності – грамотами та цінними подарунками.
Завершив загальноліцейні збори концерт колективів художньої самодіяльності ПЛЗТ. Присутні в залі були вражені високим рівнем виконання хорових та естрадних пісень, грою духового та інструментального оркестрів, виступом танцювального колективу (на фото). Родзинкою концерту став дебют новоствореного колективу барабанщиць “Ритми планети”. Майстерність художніх колективів вітали оплесками усі присутні у залі, відзначив і директор Рівненського навчально-естетичного центру Володимир Миколайович Климюк. Він подякував директору ліцею Руслану Івановичу Шевчуку за підтримку і розвиток колективів художньої самодіяльності, адже вони є найкращими серед професійно-технічних закладів області.
Це ще одне підтвердження того, що наш ліцей – не просто навчальний заклад, а втілення новітніх ідей, реформ освіти в життя, це поєднання праці і пошуку, педагогічної майстерності та нестримного прагнення до самовдосконалення.
Тетяна МАШЛЕВСЬКА,
викладач Здолбунівського ПЛЗТ,
секретар зборів.

 

Comments are now closed for this entry