Винуватці урочистості з керівництвом Здолбунівського РВ УМВС.

Отримання паспорта - важлива подія у житті кожної молодої людини, один із основних елементів у вихованні духу патріотизму. Тому працівники паспортної служби завжди приділяють особливу увагу тим, хто досяг повноліття та отримує головний документ громадянина України.
Днями у приміщенні Урвенської сільської ради відбулося свято, приурочене врученню паспортів. Для того, щоб цей день залишився у пам’яті Миколи Нетецького, Віктора Ткачука, Андрія Сосновського, Валерія Мільчака, Інни Вишневської та Миколи Опришка святковим і хвилюючим, працівники Здолбунівського РВ УМВС підготувалися заздалегідь. Під час урочистої церемонії вручення паспортів начальник Здолбунівського РВ УМВС підполковник міліції Юрій Сірак, завідувач сектора громадянства і реєстрації фізичних осіб Віктор Томашевський спільно з сільським головою Лідією Балабат та директором школи Лілією Махлюк щиро привітали юних громадян України з найважливішим святом у їхньому житті. Урочиста обстановка та добрі слова настанов створили справжній святковий настрій для юнаків та дівчини. За їхніми словами, вони назавжди запам’ятають цю емоційну подію.


«Незабаром ви підете у велике життя: одні – на навчання, інші - увіллються у трудові колективи підприємств, організацій та установ й надалі життєвими стежками крокуватимете так, як і належить повноправним громадянам нашого суспільства. Тому цінуйте свою історію, мову, культуру. З гордістю несіть звання громадянина України! Від себе особисто і від усього особового складу Здолбунівського райвідділу міліції щиро вас вітаю з цим святом та бажаю світлої долі, здійснення прекрасних молодих мрій. Успіхів вам і здобутків на благо нашої рідної України", – зазначив начальник Здолбунівського РВ УМВС Юрій Сірак.
Вікторія ГЕТМАНЧУК,
помічник начальника
по взаємодії з громадськістю та ЗМІ Здолбунівського
РВ УМВС України в Рівненській області,
лейтенант міліції.
Фото Людмили ВАСЮК.

 

Comments are now closed for this entry