Прочитавши статтю “Ще один “подарунок” від влади мешканцям Здолбунова” у районній газеті “Нове життя” від 18 березня за підписом секретаріату Здолбунівської районної організації ПП “Фронт Змін”, був здивований і обурений відвертою брехнею, з якою подається інформація щодо тарифів на водопостачання та водовідведення для населення.
Ніякого рішення про підвищення тарифів з 1 березня 2011 року виконавчий комітет міської ради не приймав. Тарифи були прийняті на сесії міської ради депутатами ще 23 грудня 2010 року, де поетапно з 1 січня та з 1 березня 2011 року були встановлені економічно обгрунтовані ціни на послуги водопостачання та водовідведення в сумі 6,29 грн. за 1 метр кубічний, в т. ч. за водопостачання - 2.64 грн. за 1 метр кубічний, за водовідведення – 3,65 грн. за 1 метр кубічний.
Ці тарифи є найнижчими в області (крім м. Рівне, якому тарифи затверджує НКРЕ і які на сьогодні збиткові для підприємства). Наприклад, у м. Дубно тарифи складають 6,78 грн. за 1 метр кубічний, у м. Костопіль – 7,86 грн. за 1 метр кубічний.
Свідомо вводяться в оману мешканці м. Здолбунова і по черговому підвищенню тарифів на сто відсотків з літа 2011 року. Ніякого підвищення тарифів на поточний рік не передбачається і навіть в думках цього немає.
Тоді як назвати твердження секретаріату ПП “Фронт Змін”, як не прямою брехнею, яка переслідує невідомо яку мету (а, можливо, і відому всім).
Заробітні плати працівникам підприємства нараховуються згідно із чинним законодавством, постійно перевіряються державною інспекцією з контролю за цінами в Рівненській області та контрольно-ревізійним управлінням при планових перевірках.
Тому виникає питання: навіщо, не вивчивши проблеми і не ознайомившись з документами, писати до газети, свідомо надавати неправдиву інформацію?
За подання секретаріатом Здолбунівської районної організації ПП “Фронт Змін” в засоби масової інформації неправдивих даних підприємство “Здолбунівводоканал” залишає за собою право на звернення до суду.
Василь МЕЛЬНИК,
директор КП “Здолбунівводоканал”.

Comments are now closed for this entry