Щороку, коли крізь сніг пробиваються перші квіти, наша публічно-шкільна бібліотека відзначає Всеукраїнський тиждень книги.
Споконвіку бібліотеки були документальною пам'яттю людства, центрами духовності, книжковим відображенням усіх явищ світового життя. Книга завжди була наймогутнішим засобом просвіти. Тому роль бібліотек у житті людства надзвичайно велика.
Бібліотека - дім книг. У житті людини дуже часто виникає багато запитань, на які ми намагаємося отримати відповіді від батьків, вчителів, друзів, але не завжди отримуємо вичерпні. І тоді звертаємося до книги.
Книги — це джерело знань. Ще древні єгиптяни говорили: «Ти повинен звернути своє серце до книг. На світі немає нічого кращого за книги. Я хотів би показати твоїм очам їх красу...». А великий римський трибун Ціцерон сказав: «Дім, в якому немає книг, подібний до тіла без душі». Можна навести ще багато висловів відомих людей. Так, скажімо, Декарт писав: «Читання книги - це нібито розмова з найкращими людьми минулих віків».
Найкращі книги стали безсмертними, увійшли до скарбниці світової культури. В них мудрість і краса, глибина людських переживань. Книги, акумулючи перлини людської думки, передають їх нащадкам. Ми підемо у вічність, а вони збережуться для наших дітей, онуків і правнуків.
Саме тому надзвичайно активну участь у проведенні заходів Тижня брали школярі Новосілківської ЗОШ І-ІІ ст. Незвичайний урок «Подорож сторінками улюблених казок» для учнів 1-4 класів був гамірним, веселим та оригінальним. Мудра книжка на святі розповіла чимало неймовірних історій, їй допомагали Анна Сай, Ірина Холявко та Сергій Луцик. Подяки отримали дітки, які протягом року працювали у Книжковій лікарні.
Галина КИРИЛЬЧУК,
завідуюча ПШБ
с. Новосілки.

Comments are now closed for this entry