Батьки дітей, які проходять лікування у відділенні онкогематології та волонтери громадської організації “Берегиня Рівненська” щиро дякують жителям Здолбунівщини за допомогу, яку вони надають хворим. Особливо вони вдячні колективу міського будинку культури та особисто Валентині Георгіївні Теребійчук за організацію збору коштів на лікування Юри Шупика, Володимиру Ковальчуку за організацію збору коштів на лікування Вадима Казмірчука.
Щирі слова вдячності ми адресуємо колективу ДНЗ “Усмішка” та батькам дітей з групи “Білочка” за подарунки для відділення, прихожанам храму Успіння Пресвятої Богородиці за допомогу вже згаданому Юрі Шупику та Юлі Куцюк. Дякуємо також власникам супермаркетів “Колібріс” Олені Бігун та Сергію Синюку і відвідувачам цих магазинів за допомогу Юрі Шупику та Каті Журик.
А ще глибокої нашої вдячності заслужили Церква Християн Віри Євангельської, а саме вчителі і діти недільної школи за подарунки на Різдво та матеріальну допомогу Каті Журик.
Свою лепту внесли в добру справу і працівники райдержадміністрації, Здовбицької амбулаторії та члени православного братства імені Івана Богослова при храмі Успіння Пресвятої Богородиці, а також члени партії “Свобода”, депутат міської ради Валерій Загородній, які постійно беруть участь в акціях по збору донорської крові.
Посильну допомогу надав Юрі Шупику і власник магазину “Євро” та ті , хто його відвідує.
Ми щиро дякуємо всім за добрі вчинки. Волонтери не раз мають змогу чути від мам маленьких борців за життя слова про те, що їх діти мають змогу жити і лікуватися тільки завдяки Богу і добрим людям. Вони щодня моляться за здоров’я кожного, хто їм допомагає.
Ми закликаємо всіх людей, чиї серця вміють любити і співпереживати, зробити свій внесок у справу врятування життя хворих дітей. Разом ми зможемо їм допомогти. Необхідні і фінанси, і ліки, і іграшки, донорська кров, ваші молитви та піклування.
Наш сайт: www/poryatunok.at.ua
Вікторія Янко,
волонтер громадської організації “Берегиня Рівненська”.

Comments are now closed for this entry