Завідуючий клубом с. Новомильськ Олексій Луцишин – ветеран культосвітньої роботи, енергійна і творча особистість. Він постійно у пошуку нових форм роботи з молоддю, хоча не нехтує і вже не раз випробуваними. Саме з його легкої руки вже давно прижилися в селі свята рибалки, зими і весни. Сельчани із задоволенням беруть участь у таких заходах, пробуючи свої сили у спортивних змаганнях, ділових іграх, розвагах.
Змістовно пройшло у Новомильську і святкування православної Масляної, яке зібрало до сотні мешканців села і його гостей. Під час свята до сільського клубу під’їхала бричка, запряжена статним, красивим конем. Дзвеніли дзвіночки і лунали пісні. Перед глядачами вишикувались казкові герої - Масляна, Веснянки, Березень, Квітень і Травень. Вони вітали присутніх зі святом, давали настанови.
Потім охочі долучилися до участі у спортивних змаганнях (армрестлінг, штанга, гиря, стрільба). Тут неперевершеними були Олександр Краєвський та Володимир Сидорук, яким і дісталися призи.
Гарно справилися із своїми обов’язками на святі ведучі Юлія Сич і Микола Полюшик, майстерно виконали ролі Масляної і Весни Настя М’ягка та Аня Шмук. Порадували односельців і учасники художньої самодіяльності. А головну скрипку, як кажуть, грав соліст Леонід Самардак.
Спонсорував свято підприємець магазину “Долина” Володимир Сидорук.
Євген ШИЛАН.

Comments are now closed for this entry