На базі Здолбунівського ПЛЗТ наприкінці квітня проходив ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією «маляр», у якому взяли участь кращі у своїй професії учні ПТНЗ з усієї Рівненської області.

     Усі учасники були у рівних умовах. На підготовлених поверхнях виконували шпаклювання стартовою та фінішною шпаклівками. Завершальним етапом роботи було пофарбування поверхні, тобто доведення її до готовності. При цьому журі враховувало час, за який учні виконували роботу, витрату матеріалу, організацію робочого місця, володіння інструментом, дотримання правил техніки безпеки. У проміжках між практичними турами конкурсанти демонстрували рівень своїх теоретичних знань за обраною спеціальністю.
     Крім самого конкурсу, учні та їх куратори ознайомилися з матеріально-технічною базою Здолбунівського ПЛЗТ. Їхній увазі був представлений концерт художньої самодіяльності ліцею. В методичному кабінеті відбулося засідання методичної секції майстрів виробничого навчання. На будівельній базі ліцею був показаний відкритий урок у групі малярів-штукатурів ІІ курсу навчання. 
     Під час підведення підсумків змагань переможці конкурсу на святковій лінійці були нагороджені дипломами та цінними подарунками.
     Усі гості та учасники конкурсу отримали задоволення від змагань та знайомства зі Здолбунівським професійним ліцеєм залізничного транспорту.  
Наталія ПОЛІЩУК, 
заступник директора ліцею 
з навчально-виховної роботи.

Comments are now closed for this entry