Депутат обласної ради Олександр АНДРІЮК (зліва) під час відкриття стоматологічного кабінету.

На сторінках “Нового життя” чимало розповідалося про доброчинність власника м’ясопереробного підприємства “Мізочпродукт” Олександра Моісейовича Андріюка. Сьогодні на його рахунку багато благодійних справ. Впродовж десяти років місцевий меценат активно допомагає людям у вирішенні нагальних проблем. Тільки небайдужим притаманні риси взаємодопомоги і доброти. Не кожен співпереживає болям іншого, як Олександр Моісейович. Він не звик бути байдужим, бо навчали цьому його батьки, бо брав із життя усе добре, що людині приносить радість і щастя. Наприклад, у Мізочі немає такого закладу соціальної сфери, в котрий би пан Андріюк не вніс свою лепту. Не забуває О. М. Андріюк ветеранів війни і праці, вихованців школи-інтернату. Часто надає кошти для благоустрою селища та проведення у ньому змістовних заходів культурного спрямування. Своєю благодійністю і невичерпною енергією творить Олександр Моісейович добро. Йому повірили виборці, обравши депутатом обласної ради.
І сьогодні йдуть до нього люди із своїми наболілими питаннями. Посильна участь народного обранця у людських проблемах не має, звичайно, вирішального значення, але увага до людської біди, людських запитів цінувалася і цінується скрізь у всі часи, а в наших сьогоднішніх умовах особливо.
Нещодавно О. М. Андріюк втілив у життя ще одну ідею - подарував Дерманській лікарській амбулаторії стоматологічне устаткування з кріслом пацієнта. З приводу цього в колективі лікувального закладу відбулися урочисті збори, під час яких його працівники висловили щиру вдячність Олександру Моісейовичу. До речі, на одній із зустрічей напередодні виборів до місцевих рад він пообіцяв посприяти працівникам амбулаторії в придбанні медичного обладнання. Минуло трохи часу, і мрія сільських медиків здійснилася. Тепер матимуть змогу лікувати зуби усі жителі Дерманя.
У зборах взяли участь і виступили голова районної ради Василь Тимощук, депутат обласної ради Олександр Андріюк, директор районного центру зайнятості Сергій Бабич, сільський голова Юрій Товстий.
Євген ШИЛАН.
Фото автора.

Зубний лікар Віта ЛИС з першим пацієнтом. 

Comments are now closed for this entry