Лідер «Фронту Змін» Арсеній Яценюк оголосив
мобілізацію всіх підприємців для того, щоби внести зміни до Податкового кодексу
Введення в дію з 1 січня 2011 року Податкового кодексу призвело до масового згортання малого бізнесу. За словами старшого юриста компанії «МТС-консалтинг» Олександра Мініна, в кінці минулого - на початку нинішнього року кількість охочих стати підприємцями в Україні зменшилася на 50-60%. І в кілька разів зросла кількість тих, хто хоче ліквідувати своє підприємство.•
Ні сам Податковий кодекс, ні величезні - у трьох томах - коментарі до нього так і не пояснили платникам єдиного податку, коли, яку суму і в яких випадках вони мають платити. У такій невизначеній ситуації більшість підприємців вирішили не піддавати себе ризику санкцій за несплату податків. Із кінця 2010 - початку 2011 року сотні тисяч представників малого бізнесу, які працювали на спрощеній системі, здали свої свідоцтва про підприємницьку діяльність. І кількість таких заяв, за даними податківців, лише зростає. Це означає, що малий бізнес знову йде у тінь.
Минулого тижня «Фронт Змін», який першим, ще торік улітку, почав боротьбу за вето президента на Податковий кодекс і разом з усіма підприємцями домігся цього вето на Майдані, - почав збір пропозицій з метою змінити вже чинний Податковий кодекс. Із ініціативи територіальних організацій партії по всій країні проходять круглі столи з представниками малого бізнесу, на яких висуваються пропозиції щодо вдосконалення цього документа. Все це є підготовкою до Всеукраїнського форуму підприємців. Розроблені на цьому форумі пропозиції народний депутат Арсеній Яценюк внесе до парламенту у вигляді законопроекту змін до Податкового кодексу. З цією метою на сайті партії «Фронт Змін» відкрито пряму лінію для прийому пропозицій підприємців, які вже надходять з усіх регіонів країни.
У «Фронті Змін» переконані, що навесні цього року у Верховній Раді необхідно проаналізувати, що дала Україні податкова реформа. Лідер партії Арсеній Яценюк вже вніс необхідний для цього проект постанови.
«Будь-яка податкова реформа має сприяти трьом речам: це поліпшення умов ведення бізнесу, створення нових робочих місць та соціальний захист малозабезпечених, - переконаний Арсеній Яценюк. - Але нічого цього в кодексі немає. Нові робочі місця влада створює тільки для себе, скорочених для виду чиновників знову працевлаштовують, а на місці одного скасованого міністерства зростають два нові державні агентства і один департамент», заявив Арсеній Яценюк. Координатор напрямку «Підприємницька ініціатива» Уряду Змін Андрій Мартенс впевнений, що наступні вибори обнулять рейтинг тих, хто не готовий до партнерства з бізнесом.
Красномовний приклад цьому - віце-прем'єр Сергій Тігіпко, партія якого «Сильна Україна» після участі свого лідера в розробці Податкового кодексу, а тепер вже і пенсійної реформи - стрімко втрачає прихильників.
Голова Здолбунівської РО ПП «Фронт Змін»
Буздиган О. М.

Comments are now closed for this entry