Для кожного солдата, що воював в Афганістані, слово «Афган» означає не лише назву цієї країни. Для них зміст його значно глибший, бо включає всю гаму відчуттів і спогадів: біль і захоплення, мужність, військову дружбу і зраду, страх і ризик, жорстокість і співчуття... Це слово є своєрідним паролем для всіх, хто пройшов афганську війну.
Воїни-інтернаціоналісти не втратили зв'язку один з одним. Ні час, ні політичні зміни не можуть знищити справжнього братерства учасників тих подій. Вшановуючи пам'ять тих, кого забрала війна в Афганістані, ветерани-афганці, які мешкають в нашому районі, відвідують у с. Новосілки могилу свого побратима Валерія Бережнюка.
Цьогоріч, 13 лютого, незадовго до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, у нашому селі відбулась зустріч представників районної громадської організації ветеранів Афганістану, мітинг пам'яті, де були присутні сільський голова Михайло Валерійович Годованюк, мама Валерія Бережнюка - Надія Володимирівна, воїн-інтернаціоналіст родом з Новосілок Михайло Олександрович Піщалюк. Учасники мітингу поклали квіти на могилу воїна-афганця.
Виділені керівниками місцевих господарств СВК «Горинь» і ТзОВ «Горинь-Інвест» грошові премії були вручені
М. О. Піщалюку та Н. В. Бережнюк.
Галина КИРИЛЬЧУК,
завідуюча бібліотекою
с. Новосілки.

Comments are now closed for this entry