У кожного народу є свята, коли вшановують людей, які присвятили життя мужній і надзвичайно відповідальній професії захисника Вітчизни. Через декілька днів, 23 лютого, відзначатимемо свято справжніх чоловіків і ми, засвідчуючи свою шану усім, хто дав нам приклади мужності та героїзму, захищаючи Батьківщину, - з часів Запорізької Січі і до наших днів.
Захисники Вітчизни – це ті, хто в страшні воєнні часи відстояли рідну землю від фашистської навали. Це сиві ветерани, чия юність співпала з нелюдськими випробуваннями та лихоліттям. Це ті, хто і сьогодні несе нелегку службу в Україні та за її межами, здійснюючи миротворчу місію.
І нині наші земляки, продовжуючи славні традиції попередніх поколінь, докладають усіх зусиль для забезпечення бойової готовності, організованості і дисципліни нашої армії, підвищують бойову та професійну майстерність.
Свідомо виконують свій конституційний обов`язок у 29 окремому розвідувальному батальйоні (м. Рівне) на посадах старших механіків-водіів БРМ жителі м. Здолбунів В. Ю. Наконечний та с. Йосипівка М. А. Гончарук (на фото), які зарекомендували себе найкращими військовослужбовцями підрозділу.
У переддень знаменного свята бажаю усім захисникам Вітчизни – і сивочолим, увінчаним нагородами ветеранам війни та військової служби, і тим, хто нещодавно став до строю, - міцного здоров`я, щастя, життєвих гараздів, родинного благополуччя та мирного неба. Нехай любов до України й людська шана надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові.
Олександр КОТЮБІН,
начальник відділення 167 ТЦК ВСК,
прапорщик.

Comments are now closed for this entry