Цивільним особам, які бажають стати студентами Рівненського відділення навчально-наукового інституту заочного дистанційного навчання Національної академії внутрішніх справ України, потрібно зареєструватися для проходження зовнішнього незалежного оцінювання знань з наступних дисциплін: історія України (профільна), українська мова та література, а також англійська мова або математика (на вибір). Абітурієнти можуть подавати до приймальної комісії сертифікати ЗНО попередніх років, а ті, хто здобув повну загальну середню освіту у 2007 році і раніше, мають право брати участь у конкурсному відборі не лише за сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти, а й за результатами вступних випробувань.
Приймальна комісія відділення розпочне роботу 8 липня 2011 року. Всю інформацію щодо вступу громадяни можуть отримати, завітавши за адресою: м. Рівне, вул. Вербова, 39, або зателефонувавши за номером (0362) 45-19-00.
Сергій ЛИБАК,
 в.о. заступника начальника з кадрового забезпечення 
Здолбунівського РВ УМВС, ст. лейтенат міліції.


* * * *
Триває вступна кампанія до Національної академії Служби безпеки України. Прийом заяв і звернень громадян України щодо вступу на навчання в Академії здійснюється за місцем їх проживання (навчання) підрозділами кадрового забезпечення органів Служби безпеки України (відділ кадрів УСБУ у Рівненській області, тел. (0362) 67-83-70).
Детальну інформацію про Національну академію СБ України та правила прийому розміщено на офіційному сайті навчального закладу за Інтернет-адресою http://academy.ssu.gov.ua/ В Академії функціонує телефонна лінія приймальної комісії з питань вступу на навчання - (044) 527-76-24.

Comments are now closed for this entry