Неповторні враження залишилися у нас, вихованців Здолбунівського міського центру творчості дітей та юнацтва, від подорожі до Володимира-Волинського, куди нас люб’язно запросили наші друзі – вихованці аналогічного закладу цього міста з древньою історією. Дорога до нього була тривалою, адже воно розташоване за 12 кілометрів від кордону з Польщею.
Славне місто волинської землі приємно вразило нас своєю архітектурою. Не менш приємною була й зустріч з господарями міського Центру позашкільної освіти. Вони радо вітали нас із прибуттям, приязно пригостили гарячим чаєм. Ми відчули себе тут бажаними гостями.
Далі ми з цікавістю знайомилися із здобутками наших друзів. Відвідали чимало кабінетів - просторих, оснащених неабиякою матеріальною базою. Два з таких кабінетів відверто вразили нас. Один з них був наповнений безліччю опудал різних птахів. Вони виглядали, мов живі, і, здавалося, ось-ось злетять. У другому кабінеті, який виявився “живим куточком”, ми побачили чимало представників фауни.
Відчувалося, що у закладі працюють творчі люди, і ця атмосфера передавалась кожному з присутніх.


Найвідповідальніший момент нашої поїздки – участь у ювілейному концерті, котрий проводив Центр під гаслом: «Спілка однодумців збирає друзів». Саме з цією метою були запрошені і ми, як представники Здолбунівського міського центру творчості дітей та юнацтва. 50 гуртківців на чолі зі своїми керівниками та методистом закладу повинні були скласти своєрідний іспит, який можна дорівняти до традиційного творчого звіту, що щороку проходить у Здолбунові. Щоправда, глядачами на цей раз вже були не рідні та близькі, а зовсім незнайомі люди. Отож напруга була удвічі більшою. Однак з цим завданням ми, як завжди, справились з честю.
У концерті були задіяні таки гуртки: студія естрадного співу «Юність» (керівник - відмінник освіти України Валерій Стельмащук), зразковий ансамбль народного танцю «Барвінок» (керівник – Ніна Боярчук), зразковий ансамбль спортивного бального танцю «Ритм» (керівник – Наталія Буздиган, акомпаніатор – відмінник освіти України Надія Міщанчук), зразковий ансамбль української пісні «Пролісок» (керівник – Антоніна Шеретюк), літературна студія «Зорецвіт» (керівник – Юрій Бржечко). Дебютували на такій поважній сцені нові ведучі «Зорецвіту» Марта Панова та Наталя Якубчик.
Після концерту нас пригостили смачним обідом. Цікавою була й екскурсія містом, завдяки якій ми змогли більше дізнатись про його історію. Багато корисного від цієї поїздки почерпнули для себе і ми, вихованці, і наші керівники, які мали змогу обмінятись досвідом роботи.
Насамкінець ми подарували нашим друзям на згадку дві важливі книжки - «Рівненщина» та «Здолбунів на Волині» і запросили їх відвідати наш край. Адже у цьому році наш рідний заклад теж відзначатиме ювілей!
Ця незабутня поїздка відбулася за підтримки спонсорів. Ми дякуємо їм усім, особливо підприємцю Л. Кінаху та фотохудожнику В. Сірику, і сподіваємось, що й надалі знаходитимуться добрі люди, готові підтримати талановитих дітей.
Прес-центр «Зорецвіту».

 

Comments are now closed for this entry