28 квітня в рамках Всесвітнього дня єдиних дій залізничників Міжнародної федерації транспортників на вокзалах Укрзалізниці проходила спільна акція залізничників і Державної соціальної служби для сім‘ї, дітей та молоді. Організовано її було з метою привернення уваги громадськості та органів влади до проблем галузі, покращення стану безпеки руху та захисту працівників залізничного транспорту, запобігання проявам насильства щодо них, а також широке інформування населення про порядок і умови отримання соціальних послуг шляхом розповсюдження соціальної реклами й роз‘яснювальної роботи.  

 

 

 

На залізничному вокзалі нашого міста до участі в акції долучились профспілкові комітети організацій Здолбунівського залізничного вузла, а також працівники та волонтери районного центру соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді. В трудових колективах залізничників було організовано збори, зустрічі. Голови профкомів ТЧ-14 В. І. Промінський, станції Здолбунів В. Р. Ковальницька, ШЧ-3 П. В. Нагорний, ВЧД -7 М. С. ... розповсюджували тематичні листівки і проводили бесіди з працівниками транспорту та пасажирами на території вокзалу.

 


 У його приміщенні спеціалістами РЦ СССДМ було організовано консультаційний пункт, розміщено профілактичні плакати. Також фахівці центру безкоштовно і анонімно надавали інформаційні, соціально-педагогічні, психологічні консультації усім, хто їх потребував, на привокзальній площі роздавали бажаючим буклети і брошури соціально-профілактичного змісту. Останні, до речі, викликали неабияке зацікавлення у громадян різного віку і соціального статусу. Від РЦ СССДМ під час акції працювали директор центру Т. Ф. Павлова, провідні спеціалісти О. А Александрова. О. В. Орещенко, К. О. Тищенко, А. В. Макова, волонтери.
Ольга Якубчик.
Фото автора.


 

Comments are now closed for this entry