Святкову атмосферу Різдва Христового цьогоріч ще раз змогли відчути прихожани і гості церкви Чуда Архистратига Божого Михаїла с. Мости. До місцевого храму у дні різдвяних святок завітали шановні гості: народний депутат України від нашого виборчого округу П. Г. Сулковський, голова Здолбунівської РДА М. П. Євчук, голова Здолбунівської районної ради В. О. Тимощук, заступник голови райради, наш земляк Я. Р. Мельник, сільський голова В. Ф. Баранов.
Виступаючи перед жителями села, народний депутат П. Г. Сулковський окреслив економічні і соціальні завдання, що стоять перед нашою державою. Він привітав усіх присутніх зі святами, побажав, щоб в оселях мостівців завжди панували злагода, любов і тепло, запевнив, що в цьому році кожну хату села зігріє голубий газовий вогник.
Павло Гнатович зробив пожертву на храм і недільну школу, пообіцяв сприяти встановленню сучасних вікон у прицерковному будинку, що знаходиться в стадії будівництва. За це прихожани храму на чолі з шанованим усіма жителями села о. Василієм щиро подякували народному депутату.
В кінці зустрічі учні недільної школи, церковний хор, прихожани та поважні гості разом прославили колядками та духовними піснями новонародженого Спасителя світу.
Наталія НИКИТЮК,
жителька села Мости.

Comments are now closed for this entry