Ми, жителі Здолбунівщини стурбовані діями окремих підприємців нашого міста щодо заборони проведення у Здолбунівському районному будинку культури та закладах культури нашого району ярмарок-розпродажів. Лист, який надійшов у Здолбунівську районну раду, в першу чергу переслідує питання збагачення тих людей, які в згаданому зверненні підписались, забувши запитати нашу думку, пересічних мешканців міста та району з цього питання. Ми розуміємо, що світова економічна криза залишила свій відбиток не тільки на бізнесовій діяльності підприємців нашого міста, а й на усіх його жителях: пенсіонерах, працівниках бюджетної сфери, малозабезпечених сім'ях.
Здорова конкуренція, в повному розумінні цього слова, повинна переважати окремі амбіції, адже як тоді розуміти вступ України до світової організації торгівлі. Здорова конкуренція - це можливість підприємця здійснювати свою підприємницьку діяльність по всій території нашої держави, а не на окремих територіях. Здолбунівський район не є резервацією, щоб встановлювати монополію на торгівельну діяльність.
Люди йдуть вибирати та купувати товар, де їм вигідніше, враховуючи ціну і якість виробу. Нас задовольняє якість та ціна товарів, а також манера обслуговування покупця на вищезгаданих ярмарках-розпродажах. На нашу думку. підприємці, які орендують приміщення, діють згідно з чинним законодавством нашої держави, їх роботу в повній мірі можуть перевірити відповідні контролюючі органи. А оренда приміщень закладів охорони здоров'я, освіти та культури нашого району в сучасних економічних умовах, це і є забезпечення ефективного використання нерухомого майна, бо залучаються позабюджетні кошти, а отже є реальна можливість покращення матеріально-технічного стану установ, що належать до спільної власності територіальних громад району.
Ми, українці, маємо дбати про добробут кожної сім'ї, кожної родини, а, отже, пропонуємо виважено підійти до вирішення цього питання, враховуючи думку всієї громади.
З повагою, жителі Здолбунівського району.
Всього 255 підписів.
Лист було направлено голові РДА М. Євчуку,
голові райради В. Тимощуку та головному редактору
газети "Нове життя" В. Дрозюку.

Comments are now closed for this entry