Українська народна рада Здолбунівщини висловлює глибоку стурбованість з приводу політичної ситуації, що склалась в Україні.
Протиборство державної влади з титульною нацією набуло ознак війни і ведеться на всіх рівнях життєдіяльності: духовному, ментальному і фізичному.
Українська влада виступає в ролі окупаційної адміністрації і захищає національні інтереси сусідньої держави.
Так звані реформи, запроваджувані в Україні, погіршують і без того злиденне становище більшості українців.
За минулий рік Україна скотилась на 43-тє (останнє) місце в Європі і 164-те -- з 179-ти країн світу за умовами економічного розвитку та рівнем економічної свободи. А значить, обіцяне владою економічне зростання найближчими роками Україні не світить.
Не маючи змоги впоратись з економічними негараздами, влада взялась впевнено "переорювати" гуманітарну ниву. Намагання переписати історію, позбавити націю її мови, культури, героїчного минулого викликають справедливий протест в українському суспільстві.
В ситуації, що склалась, антиукраїнські сили не бачать іншого способу втриматись при владі, окрім політичних репресій.
Кримінальні справи проти українських патріотів, скасування указів Президента В. Ющенка про присвоєння звання "Героя України" Степану Бандері та Роману Шухевичу свідчать, що суди в Україні перестали бути незалежною гілкою влади і виконують політичні замовлення.
Україна стрімко рухається до втрати політичної та економічної незалежності.
Вимагаємо від влади: негайно припинити політичні репресії, зупинити грабунок України олігархічними кланами, зупинити зубожіння народу, припинити дискримінацію української мови і культури та перекручування історії, відновити демократичні права і свободи.
Заяву підписали:
голова УНР Здолбунівщини Ю. Пшеничний, від РО ПП “ВО “Батьківщина” заступник голови Н. Путіліна, від Всеукраїнського об’єднання ветеранів м. Здолбунів І. Гринюк, голова Здолбунівської РО КУН
П. Голуб, голова Здолбунівської МО “УДАР Віталія Кличка” О. Тищенко, голова Здолбунівської РО “Наша Україна” Л. Кінах, голова Здолбунівської РО ВО “Свобода” О. Бухало, голова Здолбунівської РО НРУ
Ю. Лиморенко, голова Здолбунівської РО ПП “Фронт Змін” О. Буздиган, помічник-консультант народного депутата України В. Матчука
С. Кондрачук, депутат районної ради І. Жовтанюк, голова РПП “За Україну” Ю. Шадий, член проводу УНРЗ Р. Яровий.

Comments are now closed for this entry