Відтепер в районі діє громадська рада, до складу якої увійшли представники 23 громадських організацій, об’єднань та товариств. Про це було заявлено на установчих зборах цього громадського новоутворення, які відбулися минулої п’ятниці у залі засідань колегії РДА. Цікаво, що стати членами громадської ради висловили бажання й кілька рівненських організацій, мотивуючи це тим, що вони мають певний досвід у вирішенні ряду проблем, зокрема молодіжних, а тому їх членство у районному громадському органі, на їх думку, буде корисним для Здолбунівщини.
Слід сказати, що в минулі роки при райдержадміністрації вже діяла подібна громадська рада. Проте, як зазначали учасники установчих зборів, діяльність її була скоріше декларативною, ніж практичною. Тому всі висловили сподівання, що новоутворений громадський орган буде дієвішим, активнішим, твердо стоятиме на позиціях відстоювання інтересів жителів району, стане їх надійним посередником у відносинах з владою.
У налаштованості на співпрацю із громадською радою у рамках діючого законодавства запевнив і голова райдержадміністрації М. П. Євчук, який виступив перед учасниками зібрання.
Одразу ж по завершенні установчих зборів відбулося й перше організаційне засідання районної громадської ради. В ході його було визначено робочу групу, яка готуватиме положення про раду та регламент її роботи. Затвердження цих документів, а також обрання голови районної громадської ради заплановано на 11 лютого ц. р.
Людмила ВАСЮК.

Comments are now closed for this entry