21 січня відбулася екскурсія для дітей з малозабезпечених сімей загальноосвітніх шкіл №№ 1, 4, 7 м. Здолбунів до міста Рівне. Обласного центру 44 учні зі своїми керівниками дісталися комфортабельним автобусом. Першим вони відвідали кінопалац “Україна”, де їх гостинно зустріли в залі ігрових автоматів. Тут діти змогли, як то кажуть, дати волю емоціям.
Час пролетів непомітно, але треба було поспішати, бо у театрі ляльок от-от мала розпочатися вистава “Снігова королева”. У фойє театру дітей зустрів Вовк-сіроманець, який своїми жартами змусив їх добряче посміятися.
З відкриттям завіси діти одразу поринули у чарівний світ казки. Вистава не залишила байдужим нікого, і по її закінченні малеча ще довго ділилася враженнями, адже Рівненський ляльковий театр - один із найкращих в Україні.
Потім колона дітлахів попрямувала до одного із місцевих кафе, де з апетитом смакувала дійсно по-домашньому приготованим обідом. До чаю ласували солодощами від магазину “Євро”. Втомленими, але щасливими діти повернулися до рідного Здолбунова.
Особливо приємно, що в цей непростий час є благодійники, завдяки яким і відбулася екскурсія. Висловлюємо щиру вдячність добродіям Б. В. Гайдуку (“Спектр ТV”), Л. Я. Кінаху,
І. Д. Люльчаку (МП “Квант”), В. Є. Трофимчуку (“Інсеко”), В. М. Романусі (“Укрцемремонт”), В. П. Нікітіну. Організували та провели захід депутати Здолбунівської міської ради І. В. Пшеничний ("Наша Україна")та М. О. Шевченко ("Фронт Змін").
Сергій КОНДРАЧУК.

Comments are now closed for this entry