Різдво – найдивовижніше і найулюбленіше свято в усьому світі. Ми, українці, найбільше очікуємо його приходу, бо воно приносить у кожну родину тепло і радість, яка триває уже понад два тисячоліття, даруючи усім віру і надію на спасіння.
Стало уже традицією в Уїздецькому СБК віншувати жителів сіл сільської ради з різдвяно-новорічними святами. Цьогоріч учасники художньої самодіяльності на чолі з директором СБК В. П. Кухарчук знову завітали з колядками до установ сільської ради, домівок жителів села, депутатів, настоятелів храмів, прославляючи новонародженого Ісуса. Даруючи односельчанам радість, учасники художньої самодіяльності й самі щасливі від того, що мають можливість, силу, наснагу прославляти Божого Сина в колядках, щедрівках, віншуваннях.
А нещодавно наш гурт колядників взяв участь у районному концерті церковних колективів “Добра новина” і був нагороджений дипломом та іконою Корсунської Пресвятої Богородиці від голови оргкомітету, Благочинного Здолбунівського району, митрофорного протоієрея Павла Джури. Всі ми дуже вдячні за подарунок.
Хочемо також висловити вдячність усім учасникам художньої самодіяльності нашого культосвітнього закладу за вагомий внесок у справу відродження та збереження українських культурних традицій, за те, що знаходять час і не шкодують сил для того, аби дарувати сільським жителям щасливі моменти спілкування з народним мистецтвом.
Працівники Уїздецького СБК.

Comments are now closed for this entry