Ім’я нашого земляка — здолбунівчанина Віктора Голуба добре відоме не лише читачам нашої газети, а й багатьох інших видань, які залюбки публікують роботи цього художника-карикатуриста.Їх, цих робіт, багато. І ввійшли вони в творчі каталоги не лише України, а й інших країн світу — Росії, Угорщини, Ірану, Ізраїлю, Кореї, Італії, Польщі.
Щедрим був минулорічний творчий ужинок Віктора Голуба. На початку року у Києві проходив конкурс карикатур на тему “Дискримінація”, у якому одна з його робіт зайняла друге місце. Художник був удостоєний диплома та грошової премії в сумі 2500 гривень.
У серпні на конкурсі “Футбол об’єднує нас”, який проходив у Ялті, відразу дві роботи Віктора були відібрані на виставку та включені в каталог. А вже у вересні художник отримав заохочувальний приз за участь у конкурсі “Право на вибір” у Києві, а три роботи увійшли до каталога, що був після цього виданий.
Врожайним виявився й кінець року. У листопаді на конкурсі в Бєлгороді (Росія), що носив назву “Чистий погляд — 2010” і був присвячений темі довкілля, його робота була удостоєна диплома.
Майже 300 художників з майже 50 країн світу брали участь у конкурсі карикатур “Усмішка Гагаріна”, який проходив наприкінці року в Москві. І тут знову успіх! Робота нашого земляка увійшла в сотню кращих і була відібрана для виставки.
І, нарешті, ще одна робота ввійшла в каталог конкурсу, який проходив в місті Байя в Угорщині.
Володимир Дрозюк.
малюнки Віктора ГОЛУБА.

 

Comments are now closed for this entry