12 січня 2011 року відбулась четверта сесія Здолбунівської міської ради шостого скликання, на якій депутати ухвалили головний фінансовий документ міста на 2011 рік. Були також обговорені і затверджені місцеві програми на 2011 рік. На виконання Податкового кодексу України було розглянуто проект рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів», яке з 13 січня 2011 року разом з обґрунтуванням до додатків проекту рішення та аналізом їх регуляторного впливу розміщено на сайті районної газети «Нове життя» для обговорення. 
Із зауваженнями та пропозиціями щодо проекту рішення прохання протягом місячного терміну звертатися в Здолбунівську міську раду за адресою: м. Здолбунів, вул. Приходька, 1, кабінет 8, номер телефону 2-62-68.
Одноголосно була підтримана пропозиція депутата Мельничука І. Є. про звернення до обласної ради та облдержадміністрації щодо проведення ремонту дорожнього покриття вулиці Попова на межі Здолбунівського та Рівненського районів (смт Квасилів).
Загалом робота депутатів впродовж сесійного засідання була оперативною, чіткою і злагодженою завдяки детальному вивченню та обговоренню всіх питань на засіданнях постійних комісій напередодні.
Валентина Капітула,
секретар ради.

Comments are now closed for this entry