Весело і гамірно було в П’ятигірській школі в останні дні навчання у першому семестрі. До учнів приходив святий Миколай із різноманітними солодощами і подарунками. Зайшов він не просто так, а на батьківські збори, щоб діти і батьки змогли відчути атмосферу наближення різдвяних свят. А до них школярі ретельно готувалися – вчили віршики та пісеньки, які розказували та співали Миколаю, були чемні, виховані, аби не отримати від нього різочку. Так вона нікому й не дісталася.
Після свята, яке організувала педагог-організатор О. М. Мельничук, тривала серйозна розмова з батьками директора школи Р. Ф. Гаврилюк. Вчитель фізичного виховання І. О. Шолудько розповів їм про важливість для здоров’я дітей занять фізичною культурою. А завідуюча бібліотекою Г. Ф. Зінчук підготувала тематичні книжкові полички “Права дітей”, “Молодим усюди в нас дорога”, “Батькам про дітей”.
Згодом учні всіх класів взяли участь у конкурсі колядок і щедрівок, організованому педагогом-організатором Н. М. Плотко. Слід відзначити, що серед значної кількості виконаних колядок і щедрівок жодна не повторилася. У їх виборі дітям допомогла книжкова виставка “Не забувай народний звичай”, організована у шкільній бібліотеці. Перше місце у цьому конкурсі серед початкових класів зайняли третьокласники, вихованці М. П. Приндети. А серед старших дітей переможцями стали учні 9 і 6 класів, де класними керівниками відповідно О. В. Мельник та О. М. Мельничук.
Гарно відгуляли учні нашої школи й свято зустрічі Нового року, на яке прийшли у карнавальних костюмах, отримавши масу незабутніх вражень та заряд хорошого настрою.
Галина ЗІНЧУК,
завідуюча ПШБ с. П’ятигори.

Comments are now closed for this entry