Додаток 1.2.3.до проекту рішення міської ради
від 12 грудня 2011 року

Туристичний збір - це місцевий збір, кошти від якого зараховуються до місцевого бюджету.

Платники збору
Платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію адміністративно-територіальної одиниці, на якій діє рішення сільської, селищної та міської ради про встановлення туристичного збору, та отримують (споживають) послуги з тимчасового проживання (ночівлі) із зобов'язанням залишити місце перебування в зазначений строк.

Ставка збору
Cтавка встановлюється у розмірі 1 відсотка до бази справляння збору.

База справляння збору
Базою справляння є вартість усього періоду проживання (ночівлі) у готелі, за вирахуванням податку на додану вартість.

Податкові агенти
Справляння збору може здійснюватися адміністратором готелю

Особливості справляння збору
Податкові агенти справляють збір під час надання послуг, пов'язаних з тимчасовим проживанням (ночівлею), і зазначають суму сплаченого збору окремим рядком у рахунку (квитанції) на проживання.

Порядок сплати збору
Збір сплачується до місцевих бюджетів авансовими внесками до 30 числа (включно) кожного місяця (у лютому до 28 (29) включно). Суми нарахованих щомісячних авансових внесків відображаються у квартальній податковій декларації. Остаточна сума збору, обчислена відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал (з урахуванням фактично внесених авансових платежів), сплачується у строки, визначені для квартального податкового періоду. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу.

Секретар міської ради В. В. Капітула

Comments are now closed for this entry