На останній колегії райдержадміністрації було розглянуто питання про виконання програми розвитку фізичної культури в районі, з інформацією з якого виступив заступник голови райдержадміністрації О. В. Федорук.
Аналізуючи хід реалізації цієї програми, перерахувавши досягнення наших спортсменів на обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях, Олександр Васильович відзначив, що торік на розвиток спортивної галузі в районі було використано коштів на суму 764 тис. грн., що на 167,7 тис. грн. більше, ніж у 2009 році. Проте ці фінансові ресурси не забезпечують усі потреби спортивної галузі. Зокрема, останні роки не виділялися кошти на придбання спортінвентаря, в районі відсутні сучасні спортивні споруди. Чимало спортсменів Здолбунівщини, які демонструють високі результати на усіх рівнях, не мають належних умов для навчальних тренувань. Потребує поліпшення і рівень навчально-тренувальної роботи в дитячо-юнацьких спортивних школах.
З метою сприяння розвитку в районі фізкультури та спорту дорученням голови райдержадміністрації виконкомам місцевих рад рекомендовано передбачити видатки на виконання вказаної програми при формуванні бюджетів, забезпечити проведення на своїх територіях спортивно-масових заходів з нагоди державних, релігійних та професійних свят та організувати місячник з облаштування та ремонту спортивних майданчиків та споруд; відділу освіти - забезпечити належне проведення в загальноосвітніх закладах І етапу обласних змагань на приз клубу “Шкіряний м’яч”, І та ІІ етапів Спартакіади школярів району; відділу з питань фізкультури і спорту - започаткувати проведення змагань “Веселі старти” серед дошкільних навчальних закладів.
О. В. Федорук також доповів на колегії про виконання районної програми подолання дитячої бездоглядності та безпритульності, про стан вдосконалення матеріально-технічної бази установ культури. З цих питань прийняті відповідні доручення голови РДА.
Звітуючи перед членами колегії та присутніми в залі про хід виконання Програми зайнятості населення Здолбунівщини у 2010 році, начальник районного центру зайнятості С. М. Бабич відзначив, що станом на 1.12.2010 року на обліку в центрі зайнятості перебувало 1710 осіб з числа незайнятих громадян, 454 з яких відносяться до категорії соціально незахищених. У звітному періоді працевлаштовано 1671 особу, з них 264 — соціально незахищені, в т. ч. 34 особи з обмеженими фізичними можливостями.
За сприяння районної служби зайнятості створено 894 робочих місця. До професійного навчання залучено 689 осіб, на оплачуваних громадських роботах працювало 845 безробітних.
Розпорядженням голови РДА роботу районного центру зайнятості щодо виконання вказаної програми визнано задовільною. Управлінням економіки, праці і соціального захисту населення РДА, районному центру зайнятості вказано на необхідність подальшого вирішення питань працевлаштування, створення нових робочих місць у різних галузях господарського комплексу району, насамперед у сільському господарстві, у сфері побутового обслуговування населення та соціальній сфері.
Людмила ВАСЮК.

Comments are now closed for this entry