РІШЕННЯ Здолбунівської міської ради
Рівненської області шостого скликання від 23 грудня 2010 року №22

Розглянувши клопотання КП «Здолбунівводоканал» щодо зміни тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, враховуючи висновок щодо розрахунку економічно обгрунтованих планових витрат на послуги водопостачання та водовідведення від 16 вересня 2010 року №№174,175, наданого Державною інспекцією з контролю за цінами в Рівнеській області, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 7, 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», міська рада
ВИРІШИЛА:


1. Затвердити тарифи (у т.ч. ПДВ) на послуги з водопостачання та водовідведення, що надаються КП "Здолбунівводоканал" згідно з додатком.
2. Визнати таким, що втратило чинність з 1 січня 2011 року рішення Здолбунівської міської ради від 10.06.2009 р. №1191 «Про затвердження розмірів тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, обслуговування внутрішньобудинкових мереж (водопостачання та водовідведення) та вивіз рідких нечистот, що надаються КП "Здолбунівводоканал" в частині затвердження тарифів на послуги водопостачання, водовідведення та обслуговування внутрішньобудинкових водопровідних та каналізаційних мереж.
З. КП "Здолбунівводоканал" оприлюднити рішення у засобах масової інформації.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Палія О. О., а організацію його виконання - на директора КП "Здолбунівводоканал" Мельника В. І.
Міський голова Ігор Ольшевский.

Додаток до рішення міської ради від 23.12.2010 р. за № 22

ТАРИФИ (в т.ч. ПДВ) на послуги з водопостачання та водовідведення,
що надаються КП «Здолбунівводоканал»
ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ

Comments are now closed for this entry