НАКАЗ
військового комісара Здолбунівського районного 
військового комісаріату від 1.12.2010 р. м.Здолбунів № 89


1. На підставі Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" з 10 січня 2011 року оголошується приписка до призовної дільниці Здолбунівського району Рівненської області громадян 1994 року народження.
2. Явці для приписки підлягають усі громадяни, які народились з 1 січня по 31 грудня 1994 року включно, постійно або тимчасово проживають на території Здолбунівського району, а також громадяни старшого призовного віку, які не були приписані раніше.
3. Усі громадяни, яким належить з'явитися для приписки до призовної дільниці, зобов'язані прибути за адресою: м Здолбунів, вул. Незалежності, 22 у визначений для них час, маючи при собі документи, що зазначені у повістці. Громадяни, які не отримали повістку, зобов'язані прибути за вказаною адресою 10 січня 2011 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.
4. На підставі Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов'язані звільнити юнаків, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження приписки і забезпечити їх своєчасну явку до районного військового комісаріату.
О. П. Ємченко,
військовий комісарЗдолбунівського районного
військового комісаріату, підполковник.

Comments are now closed for this entry