Благодійництво завжди було невід’ємною рисою українського національного характеру. Не зникла потреба в ньому і в сьогоднішній непростий час. Радує те, що в нашому районі є чимало людей, які бачать сучасні соціальні проблеми і прагнуть хоч якось допомогти у їх вирішенні. Адже того, що робить держава для підтримки незахищених категорій населення, буває недостатньо.
Щирі слова вдячності на адресу постійних благодійників висловлюють працівники і підопічні територіального центру соціального обслуговування.
Як відзначає директор центру Л. М. Гринюк, їх соціальна установа співпрацює з різними доброчинними організаціями, зокрема представниками Міжнародного благодійного фонду “Мир” с. Оженіно, благодійного фонду “Братерство без кордонів” м. Рівне. Особливо активною у плані благодійництва є діяльність релігійної громади церкви “Світло Євангелії” м. Здолбунів, яка спільно з представниками комітету “Україна” реформаторської церкви м. Катвейк (Нідерланди) постійно надає для підопічних терцентру гуманітарний одяг, взуття, побутову техніку. Завдяки цій релігійній громаді проведено ремонт, замінено вікна, завезено ліжка і у стаціонарне відділення для постійного проживання в
с. Будераж.
Сімейною традицією стало благодійництво для родини Назаруків із Здолбунова. Для трьох її представників — Володимира, Геннадія та Михайла творення добра - життєва необхідність. Неодноразово вони надавали продукти харчування, одяг для тих, хто має в цьому потребу.
Продуктовими пакетами до Дня Перемоги щорічно забезпечує ветеранів Спасівської сільської ради ПП С. П. Овдіюк. Чимало добрих справ і на рахунку ПП І. Г. Новака. А до проведеної восени територіальним центром акції “Милосердя” охоче долучилися приватні сільгосппідприємства “Україна” (керівник
В. М. Дрозд) та ім. Шевченка (керівник В. Д. Атаманюк).
Людмила ВАСЮК.

Comments are now closed for this entry