Комунальне підприємство „Здолбунівкомуненергія" надає послуги з теплопостачання мешканцям, бюджетним установам та організаціям, приватним підприємствам та іншим категоріям споживачів. Вчасно оплачують наші послуги бюджетні установи, окремі підприємці, значна більшість наших мешканців, за що ми їм вдячні. Але існує категорія мешканців нашого міста, яка взагалі не оплачує або частково оплачує житлово-комунальні послуги. З такими боржниками підприємство проводить активну претензійно-позовну роботу, спрямовану на підвищення платіжної дисципліни споживачів, однак заборгованість мешканців нашого міста зростає. Станом на 1.12.2010 р. вона склала 2,7 млн. грн. Звертатися до сумління наших боржників марна справа. Тому доводимо до їх відома наступну інформацію:
Законом України "Про судоустрій і статус суддів" від 7 липня 2010 року № 2453-VІ внесено суттєві зміни в процедуру розгляду судових спорів між комунальними підприємствами і споживачами. Так, діючою ст. 96 Цивільного процесуального кодексу України передбачено розгляд справ про стягнення боргу за житлово-комунальні послуги в порядку наказного провадження з урахуванням індексу інфляції та трьох відсотків річних, які нараховуються згідно із ст. 625 Цивільного кодексу України (а це приблизно 30% від наявної суми боргу). Розгляд справ тепер відбувається без виклику сторін в суд, на підставі поданих підприємством документів. Окрім того, в Україні запроваджено кримінальну відповідальність фізичних осіб за невиконання рішення суду. Таке правопорушення карається штрафом від п'ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або позбавленням волі на строк до трьох років.
Для того, щоб ситуація із заборгованістю не призводила до вищенаведених наслідків, підприємство звертається до всіх споживачів з проханням вчасно сплачувати кошти за отримані послуги. Водночас пропонуємо споживачам-боржникам звернутися до підприємства з пропозицією про реструктуризацію заборгованості, що вже виникла.
Сподіваємось на взаєморозуміння і співпрацю.
Адміністрація КП "Здолбунів-комуненергія".

Comments are now closed for this entry