За повідомленням Державної житлово-комунальної інспекції у Рівненській області, її працівниками за 9 місяців 2010 року проведено 15 планових і 1 позапланова перевірка з контролю за дотриманням суб’єктами господарювання вимог законодавства у житлово-комунальній сфері, видано 16 актів та 11 приписів. Всього виявлено 48 порушень законів, стандартів, нормативів, норм, порядків і правил в сфері ЖКГ.
На вимоги органів прокуратури здійснено 12 спільних комісійних перевірок щодо якості надання житлово-комунальних послуг.
Державною житлово-комунальною інспекцією у Рівненській області надано понад 120 пропозицій органам місцевого самоврядування та місцевим державним адміністраціям щодо усунення недоліків та покращення роботи в сфері житлово-комунального господарства.
До інспекції надійшло 579 листів, заяв, звернень, скарг споживачів на неякісні або не в повному обсязі надані житлово-комунальні послуги, а також проведено 205 особистих прийомів. За результатами розгляду звернень було проведено перерахунків на 68,82 тис. грн.
Представники інспекції брали участь у складі відповідних комісій з перевірки готовності теплових господарств до роботи в опалювальний період, у засіданнях міського та обласного штабів з підготовки до роботи в опалювальний період 2010-2011 рр.
Також інспекція запровадила і здійснює моніторинг стану проведення громадських слухань. Тариф змінено після 20.05.2009 р. для 1715 житлових будинків, громадські слухання проведено у 786 житлових будинках.
Інспекцією здійснюється фотофіксація фактів неналежного утримання житлового фонду, інших об’єктів комунального господарства. Так, по 61 факту неналежного утримання об’єктів ЖКГ, виявленому за 9 місяців 2010 року, направлено відповідні листи до органів місцевого самоврядування та на підприємства, з вимогами вжити відповідних заходів, за результатами чого по всіх фактах недоліки усунено.
Держжитлокомунінспекція у Рівненській області, відповідно до Положення про інспекцію, і надалі буде здійснювати контроль за дотриманням законів, стандартів, нормативів, норм, порядків і правил в сфері житлово-комунального господарства.

Comments are now closed for this entry