З 7 листопада відповідно до законодавства України розпочинається полювання на хутрових звірів, яке триватиме до 16 січня 2011 року включно. Встановлено, що днем полювання є тільки неділя. А денна норма відстрілу зайця-русака одним мисливцем становить одну голову, щодо лисиці, то вона не лімітована.
Полювання здійснюється в мисливських угіддях Здолбунівської районної організації УТМР за відстрільними картками, виданими користувачем цих угідь.
Облік добутої дичини є обов’язковим. Він ведеться в контрольній картці. Ці картки будуть видаватися з 1 листопада після пред’явлення посвідчення мисливця, контрольної картки до нього та мисливського квитка. Вартість сезонної відстрільної картки для членів УТМР становить 180 гривень, разової – 50 гривень.
Після закінчення сезону полювання кожен мисливець зобов’язаний протягом десяти днів здати заповнену картку в районну організацію УТМР.
Полювання не проводиться у відтворювальних ділянках, а саме: в лісах Новомильської, Копитківської, Кунинської дач, в урочищах Звіринець і Нараєво, а також в мисливських угіддях, що знаходяться на територіях Бущанської, Новомощаницької та Маломощаницької сільських рад, за двісті метрів до населених пунктів і окремо розташованих будівель.
Забороняється індивідуальне та групове полювання на хутрового звіра у суцільних лісових масивах загальною площею понад 200 га. Не можна полювати з собаками немисливських порід та мисливськими собаками, на яких відсутні паспорти з відміткою про допуск до полювання у поточному полюванні.
Василь КЕЛЬНИК,
голова Здолбунівської
районної організації УТМР.

Comments are now closed for this entry