На фото: мішки з картоплею перед відправкою на Рівне.

Готовність безкорисливо допомагати тим, хто терпить скруту, - одна з найбільших людських чеснот. Цьогорічна повінь на Закарпатті, яка знищила врожай сільськогосподарських культур, стала ще одним приводом для прояву милосердя і чуйності суспільства до тих, хто постраждав внаслідок стихії.


На заклик районної організації Товариства Червоного Хреста України, яка провела акцію милосердя «П’ять картоплин» на підтримку постраждалих від повені жителів Закарпаття, активно відгукнулася громадськість району, зокрема освітяни, учні загальноосвітніх шкіл. Завдяки їм вдалося зібрати 2600 кг картоплі. Певні труднощі виникли у червонохрестівців із її доставкою. Проте і цю проблему вдалося вирішити завдяки підприємцям-перевізникам, які дали згоду на транспортування мішків із сіл до райцентру маршрутками. Серед них В. М. Возний, Л. В. Данько,
П. І. Ковальчук, А. М. Ковальчук, А. Г. Мосійчук, В. А. Литвинчук. Долучився до цієї справи і приватний підприємець В. Г. Яневський. Він проспонсорував доставку 0,5 тонни картоплі із Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. До речі, учні і педагоги саме цієї школи стали лідерами акції. Також значним був внесок у її проведення керівника ФГ ім. Шевченка В. Д. Атаманюка і завідуючої автостанцією м. Здолбунів Л. В. Горпинич, котра надала дозвіл на зберіганя зібраної картоплі у приміщенні автостанції.
- Я щиро вдячна усім, хто взяв участь у акції, - говорить голова районної організації Товариства Червоного Хреста України М. М. Бєлікова. - А найперше начальнику відділу освіти РДА В. М. Бондарчук, директорам шкіл, які організували цю справу на місцях. Приємно, що саме діти стали учасниками доброчинної акції, долучивши до неї і своїх батьків. Адже позиція дорослих у справі благодійності є добрим прикладом для юного покоління, сприяє вихованню у нього благородних почуттів – доброти, чуйності, співчуття до ближнього.
Людмила ВАСЮК.

 

Comments are now closed for this entry