3 жовтня — День працівників освіти

 

На фото зліва направо: вихователька Тамара БУЧИНСЬКА,
завідуюча ДНЗ Віра ВИШНЕВСЬКА,
помічник вихователя Тамара КУЛІНІЧ та кухар Марія СІСТУК.

Дошкільний навчальний заклад “Сонечко”, що в с. Глинськ, нещодавно відзначив своє п’ятиріччя. Нині тут виховується близько сорока хлопчиків і дівчаток. Для них вихователі організовують цікаві ранки “У світі казок”, прищеплюють їм любов до книжок і малювання, вчать малюків читати, писати, рахувати, а головне - поважати працю старших і рідну мову.
Очолює колектив садочка здібний фахівець, за плечима якого чимало років копіткої праці з дітьми, - Віра Іванівна Вишневська.


Будівля дитсадка розміщена в центрі села. На подвір’ї ДНЗ до глибокої осені буяють розкішні квіти, висаджені дбайливими руками працівників закладу. А всередині “Сонечка” панує справжній рай. До послуг малят з естетичним смаком оформлені спальні та ігрові кімнати, на стінах яких красуються ілюстрації до популярних казок. Скрізь чисто і затишно.
Дитсадок “Сонечко” відповідає своїй назві. Тут і справді у віконце заглядає завжди сонце. Малюки почуваються радісними і щасливими. Піклуються про них дорослі. Вчасно і нагодують, і стан здоров’я проконтролюють.
Дитсадок у Глинську - один із кращих сільських дошкільних навчальних закладів в районі. Тому охоче сюди віддають своїх дітей батьки.
- У нас працює злагоджений колектив, - розповідає завідуюча дитсадком Віра Вишневська. - А головне, що всі любимо дітей, прагнемо дати їм часточку своїх сердець. І малюки це відчувають. А ще чимало допомагає вирішувати наші проблеми сільський голова Ірина Гром’як.
В центрі уваги всього педколективу стоїть реальна дитина з усіма її життєвими проблемами. Працівники “Сонечка” перебувають у постійному пошуку шляхів оновлення, вдосконалення педагогічного процесу, адже одне з головних їхніх завдань – формування творчих особистостей.
Євген ШИЛАН.
Фото автора.

 

Comments are now closed for this entry