а також інші важливі питання щодо забезпечення життєдіяльності району 
йшлося на останньому засіданні колегії райдержадміністрації, яке відбулося минулого тижня

Зокрема, про організацію підготовки навчальних закладів району до початку нового 2010-2011 навчального року доповідав заступник голови РДА О. В. Федорук. У дорученні голови РДА щодо цього питання поставлено ряд завдань перед відділом освіти, керівниками органів місцевого самоврядування. Необхідно забезпечити оновлення змісту освіти, повного та ефективного використання варіативної частини робочих навчальних планів, продовження впровадження профільного навчання у старшій школі. Медичні кабінети у загальноосвітніх закладах району слід обладнати згідно із санітарними вимогами, забезпечити необхідним інвентарем та ліками, створити належні санітарно-гігієнічні та безпечні умови для навчання і виховання школярів. Крім того, існує потреба у охопленні навчанням дітей дошкільного віку шляхом відкриття нових груп. Вказано також конкретні строки для завершення у навчальних закладах поточних та капітальних ремонтів приміщень, тепломереж та ін.


Про створення безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів соціальної інфраструктури учасникам засідання колегії доповів заступник голови РДА М. О. Аніскін.
Звітуючи про виконання районної комплексної програми з енергозбереження на 2004-2010 рр., начальник відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства РДА В. Р. Щавінський назвав підприємства, установи та організації району, які охоплені енергозберігаючими заходами цієї програми. Це відкриті акціонерні товариства “Укрцемремонт”, “Завод нестандартного обладнання”, “Завод будматеріалів”, ЗАТ “Іскра”, комунальні підприємства “Здолбунівкомуненергія”, “Здолбунівводоканал”, “Міське будинкоуправління”, відділи освіти та культури РДА, центральна районна лікарня. Для підвищення ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів та заміщення використання газу альтернативними видами палива голова РДА своїм дорученням зобов’зав керівників відділів райдержадміністрації, підприємств та організацій усіх форм власності посилити контроль за виконанням вказаної програми.
На колегії також було розглянуто питання стану наповнення бюджету та погашення заборгованості із сплати платежів на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, забезпечення фінансово-бюджетної дисципліни на підприємствах, установах, організаціях району, контролю за використанням державних та комунальних ресурсів у січні-вересні 2010 р., роботи культурно-дозвіллєвих комплексів району та підсумків цьогорічного фестивалю КДК, з яких виступили, відповідно,
в. о. начальника управління Пенсійного фонду України в районі О. М. Іванюк, начальник контрольно-ревізійного відділу району О. В. Колінько та заступник голови РДА О. В. Федорук.
З усіх розглянутих на колегії питань прийнято відповідні доручення та розпорядження голови райдержадміністрації.
Людмила ВАСЮК. 

 

Comments are now closed for this entry