Сьогодні - Міжнародний день людей похилого віку

...Перше жовтня, майже середина осені. Якщо взяти людське життя, то у кожному віці буде своє уявлення про цю пору. Та все ж зрілість це - неминучий перехід до пенсійного віку і недалека дорога до старості. Думаю, саме з цих міркувань відзначення Дня людей похилого віку припало на цю дату.
По-різному складаються життєві дороги. Є люди одинокі по долі. А трапляється, що й маючи родину і статки, на старість залишаються одинокими й немічними, адже ніхто не застрахований від таких негараздів. Але існують організації, які піклуються саме про цю категорію людей, допомагаючи не залишитись із бідою сам на сам. Найперше, це - Товариство Червоного Хреста України.


Ця організація вже багато років є осередком, який організовує дбайливий догляд, надає психологічну підтримку, здійснює санітарно-просвітницьку і профілактичну діяльність. Підопічними Червоного Хреста є люди, в яких роки і праця забрали здоров’я, зробивши безпомічними, тому при їх обслуговуванні особлива увага приділяється медичній та медикаментозній допомозі.
На долю названої категорії людей випало чимало лиха, але вони сповна зберегли у своїх душах чуйність, доброту, любов і оптимізм. Вони щиро вірять, що невдовзі слово «убогість» не застосовуватимуть до тих, хто все життя не покладаючи рук працювали, розбудовуючи нашу державу та мають подяки й відзнаки, заслужені на робочих місцях.
На жаль, поки що багатьом з цих людей потрібна не тільки медико-соціальна і психологічна підтримка, а й матеріальна допомога. Забезпечити її надання можливо завдяки підтримці тих, хто з великою шаною ставиться до стареньких, живе за законом доброти. Товариство Червоного Хреста щиро їм усім вдячне.
Від імені Здолбунівської районної організації Товариства Червоного Хреста України щиро вітаю всіх людей похилого віку зі святом. Зичу вам насамперед здоров’я. І пам’ятайте: чевонохрестівці завжди поруч.
Марія БЄЛІКОВА,
голова РО Товариства Червоного Хреста України.

 

Comments are now closed for this entry