Чимало людей по завершенні трудової діяльності залишаються наодинці зі своєю старістю. Не всім діти й онуки дарують любов і повагу, а є серед нас і зовсім одинокі - ті, хто так і не відчули родинного тепла до схилу літ.
Розрадити і допомогти цим людям, зуміти побачити все найкраще у їх душах покликані працівники стаціонарного відділення для постійного проживання Здолбунівського територіального центру з соціального обслуговування (надання соціальних послуг), що знаходиться у с. Будераж.
Відділення на десять ліжко-місць було створене 18 березня 2003 року, згідно з відповідним розпорядженням голови ОДА, у 2004 році було додано ще 2 ліжко-місця. Нині у ньому знайшли притулок 12 зболених самотністю підопічних. Потрапили вони сюди по-різному. Одні - через те, що не було кому доглядати, інших «підкинули», залишивши просто неба. Але у цій, по-домашньому затишній установі, їх оточили теплом і розумінням, доброзичливою атмосферою, роблять усе, аби цим людям жилося комфортно і затишно.
Роботу 11 осіб персоналу організовує енергійна і добра жінка - Галина Павлівна Луцюк. В стаціонарі налагоджено цілодобовий догляд за старенькими, приділяється значна увага організації їх раціонального харчування. Основним у роботі працівників відділення є вміння творити добро і отримувати від цього задоволення.
Напередодні Міжнародного дня людей похилого віку працівники Територіального центру хочуть побажати старшому поколінню бути завжди здоровими, соціально захищеними, відчувати турботу від держави та родинне тепло і повагу від людей. Низький уклін вам за зерна мудрості, посіяні у наших душах. Нехай Господь охороняє вас і ваші родини.
Тетяна СТРІЛЬЧУК,
завідуюча відділенням
соціальної допомоги
вдома Територіального центру.

Comments are now closed for this entry