Художній керівник зразкового ансамблю української народної пісні “Пролісок”
Антоніна Василівна ШЕРЕТЮК із своїми вихованцями після нагородження.

Сьогодні ці діти сидять за партами, а потім поспішають до Здолбунівського міського центру творчості дітей та юнацтва на репетиції улюбленого ансамблю, в якому співають. Але ще довго вони згадуватимуть нещодавню свою поїздку до Болгарії, адже там, у Міжнародному дитячому центрі “Альбатрос”, не тільки прекрасно відпочили, а ще й вибороли перше місце в номінації “вокал-ансамблі” на ювілейному V Міжнародному дитячому фестивалі “Слов‘янський вінець”. Згадуватимуть із вдячністю насамперед своїм мамам і татам, які подарували їм це свято, а також надійним старшим друзям - наставнику, керівнику ансамблю української народної пісні “Пролісок” Антоніні Василівні Шеретюк та вихвателю-супроводжуючій, вчителю музики ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 Анжелі Євгенівні Змієвській, які постійно були поруч, співпереживали, радили, навчали.


Гостинність болгарського міста Кранево, де розташований “Альбатрос”, теж залишиться у їх пам'яті надовго. Адже там, на узбережжі Чорного моря, вони чудово відпочивали, смачно харчувались, розважались, мали нагоду познайомитись і жваво спілкуватись, обмінюватись творчим досвідом із однолітками з країн Європи та простору СНД. Діти побували на екскурсіях, пішій на курорт Албена та катером вздовж морського узбережжя, досхочу накупались у морі та басейні, танцювали на дискотеках. Повноцінному відпочинку сприяло і проживання у комфортабельних номерах “Альбатросу”. Але й попрацювати “проліскам” довелось, адже перед виступами треба було репетирувати, розспівуватись.
У фестивалі брали участь вокальні, інструментальні ансамблі, хорові колективи, дитячі театри.
Творчі здібності та виконавську майстерність учасників п'ятиденної конкурсної програми оцінювало компетентне журі, у складі якого працювали представники Болгарії, України, Росії. Та здолбунівські “проліски” з першого дня вразили їх своїм співом, рівнем виконання, емоційністю. А в результаті “обійшли” всіх суперників у своїй категорії і отрмали в нагороду Диплом першого ступеня та пам'ятний знак фестивалю. Дипломом відзначено і солістку ансамблю Аню Бугайчук, адже пісня “Квітка душа” у її виконанні справді зворушила серце кожного, хто її почув.
Наші земляки брали участь і в галаконцерті фестивалю, разом з усіма його іншими учасниками та гостями раділи завершальному феєрверку і, ще не роз'їхавшись по домівках, уже мріяли про нову зустріч наступного літа.
Ольга ЯКУБЧИК.
Фото з архіву колективу.

 

Comments are now closed for this entry