Здолбунівська районна організація «Наша Україна» глибоко занепокоєна ситуацією, що протягом останнього часу склалася в Україні.
Щодня ми відчуваємо «покращення нашого життя вже сьогодні», яке нам обіцяв Янукович в разі своєї перемоги. Черговий подарунок від влади – це підвищення ціни на газ для населення та тарифів на комунальні послуги.
Підписуючи в Харкові угоду про пролонгацію перебування Чорноморського флоту РФ на території України, Янукович запевняв український народ, що цей крок дозволить не піднімати тарифи на комунальні послуги, зокрема на газ. Однак сьогодні ми бачимо, що зниження ціни на блакитне паливо відбулося лише для олігархічних груп Партії регіонів, чиї підприємства є найбільшими споживачами газу, а населення змушують платити на п’ятдесят відсотків більше. Заяви влади про те, що підвищення цін на газ та житлово-комунальні послуги не стосуватимуться найбідніших верств населення, оскільки їх покриють субсидії,  є нічим іншим як цинічним обманом. Близько 70% сімей в Україні отримати субсидію не зможуть, оскільки частина дорослих членів сімей не мають доходів (хворі, зняті з обліку в центрах зайнятості, не мають роботи, роботодавці не можуть чи не хочуть оформляти найманих працівників, поїхали на заробітки чи з інших причин). Тобто, замість «економічного дива» від нової влади, ми отримали ситуацію, коли більшість населення доведена до межі виживання, реальні доходи знизились, а тут ще й підвищують комунальні тарифи. Зрозуміло, що не можуть стояти осторонь цих подій і жителі Здолбунівщини. Так, 7 вересня під стінами Здолбунівської РДА відбулася акція протесту, участь в якій взяло близько 50 чоловік. Одним з пунктів вимог, які пікетувальники передали голові РДА, був пункт про неприпустимість підняття тарифів на газ та інші комунальні послуги. Здолбунівська РО ПП «Наша Україна» вважає, що подібними заходами лише збивається акцент цієї проблеми, адже вирішувати її можна та необхідно по-іншому. ТАРИФИ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ, а саме: КВАРТПЛАТА, ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ, ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ м. ЗДОЛБУНІВ ЗАТВЕРДЖУЮТЬСЯ ЗДОЛБУНІВСЬКОЮ МІСЬКОЮ РАДОЮ. А тому ми закликаємо фракції, представлені у Здолбунівській міській раді, замість того, щоб боротися з вітряками, не затверджувати нові тарифи, тим самим виконати свій обов’язок перед жителями міста: не залазити їм в кишеню. ДЕПУТАТИ-«НАШОУКРАЇНЦІ», ПРЕДСТАВЛЕНІ У МІСЬКІЙ РАДІ, ГОЛОСУВАТИ ЗА НОВІ ТАРИФИ НЕ БУДУТЬ! Крім того, ми, Здолбунівська РО ПП «Наша Україна», залишаємо за собою право пікетувати не РДА, а міську раду, коли там розглядатиметься питання про підняття цін на комунальні послуги для населення.
Разом з тим, звертаємося до голови Здолбунівської РДА з проханням зібрати з питання про підняття цін на газ та інші комунальні послуги круглий стіл, на який запросити голів політичних партій, зареєстрованих у Здолбунові, представників обласної влади, міського голову, керівників фракцій, представлених у міськраді, представників ЗМІ.
7.09.2010 року.

Здолбунівська РО ПП «Наша Україна».

Comments are now closed for this entry